کد خبر : 890579

خداداد غریب پور رییس هیات عامل ایمیدرو در سمپوزیوم فولاد کیش اظهار داشت: همکاری دوجانبه‌ای بین بخش تولید و بانک مرکزی شکل گرفته است.

پایگاه خبری شمانیوز به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)نوشت: رییس هیات عامل ایمیدرو که به همراه حمید رضا عظیمیان مدیر عامل فولاد مبارکه و غلامحسین مظفری مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش از غرفه شرکت فولاد مبارکه در نمایشگاه سمپوزیوم فولاد ۹۷ دیدن می‌کرد، تصریح کرد: با مشارکت صنعتگران و واحد‌های بزرگ تولیدی، بانک مرکزی و نیز گمرک جلسه‌های متعددی برگزار کرده ایم.
رییس هیات عامل ایمیدرو: همکاری دوجانبه با بانک مرکزی شکل گرفته است
غریب پور ادامه داد: خوشبختانه در این مسیر تسهیلاتی ایجاد شده و همکاری نزدیک و خوبی هم از جانب بانک مرکزی شکل گرفته است. وی درباره سمپوزیوم فولاد گفت: این یک رویداد علمی است که در آن صنعتگران نیازهایشان را مطرح و محققان نیز مقالات و دستاورد‌های علمی‌شان را ارائه می‌کنند؛ اما آنچه مسلم است، صنعت به نوسازی و تکنولوژی روز نیازمند است. غریب پور درباره فولاد مبارکه اظهار داشت: مدیران فولاد مبارکه عزم خود را جزم کرده و پای کار ایستاده‌اند، اما باید در نظر داشت که بخشی از مسائل به سایر نهاد‌هایی که تصمیماتشان موثر است، باز می‌گردد. وی تاکید کرد: با این حال باید اذعان کرد که همکاری خوبی با شرکت فولاد مبارکه داشته‌ایم و نتایج قابل توجهی حاصل شده است.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید