کد خبر : 895971

نماینده ویژه وزیر نفت:

نماینده ویژه وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در استان خوزستان بر تداوم خدمت‌رسانی به مناطق سیل‎زده تا پایان بحران تاکید کرد و گفت: محموله جدید کمک‌های شرکت ملی نفت ایران به این مناطق ارسال شده است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از شرکت ملی نفت: کریم زبیدی روز گذشته (جمعه، ۳۰ فروردین) در این باره افزود: پس از بازدید میدانی، برگزاری نشست‌های متعدد در فرمانداری‌ها و نیازسنجی‌های انجام شده، مقرر شد محموله جدید کمک‌های شرکت ملی نفت ایران براساس نیاز‌های ضروری مناطق سیل‌زده تامین و به‌سرعت ارسال شود. وی با اشاره به تهیه خطوط لوله برای انتقال آب در بستر جاده‌های روستایی، اظهار کرد: برای تامین تجهیزات و تداوم خدمت رسانی از ظرفیت تمام شرکت‌های نفتی استفاده شده است که جا دارد در این مسیر از همه آن‌ها برای کمک به سیل زدگان قدردانی کنم.
محموله کمک‎های اهدایی شرکت ملی نفت در اختیار سیل‎زدگان قرار گرفت ۴۰ کابین حمام و سرویس بهداشتی استاندارد، ۲۱ مخزن بزرگ آب و ۳۰ دستگاه پمپ تخلیه آب روزآمد برای ارسال به شهرستان‌های کارون، حمیدیه، سوسنگرد، شوش و هویزه در شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب بارگیری شد که روز گذشته در اختیار مردم آن مناطق قرار گرفت. همچنین شرکت ملی نفت ایران طی پنج روز، یک اردوگاه برای استقرار موقت ۵۰ خانوار سیل‌زده روستای ابومشیلش از توابع شهرستان کارون احداث کرد که دارای ۵۰ چادر مناسب، سرویس بهداشتی، روشنایی و امکانات دیگر است.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید