کد خبر : 896158

پرسنل پرتلاش واحد احیاء مستقیم با تولید ۶۵۰۵۱ تن آهن اسفنجی، اولین گام را در سال رونق تولید محکم‌تر از همیشه برداشتند.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد سفید دشت چهارمحال و بختیاری: مهندس محمود ارباب زاده با اعلام این خبر افزود آخرین رکورد تولید شرکت در آذرماه سال ۹۷ به میزان ۶۴۰۷۳ تن به ثبت رسیده بود ایشان از حمایت‌های سهامداران شرکت خصوصاً مدیرعامل محترم فولاد مبارکه در تامین گندله مورد نیاز کارخانه و همچنین منابع مالی جهت تسریع در انجام فعالیت‌های مربوط به پروژه‌های واحد فولاد سازی و تامین آب از طریق پساب قدردانی نمود و امید است با تداوم این فعالیت‌ها در سال ۹۸ شرکت به کلیه اهداف خود دستیابد.
جمشید علی بابایی مدیر واحد عملیات ابراز امیدواری کرد با عزم راسخ و همکاری خوب مجموعه کارکنان شرکت فولاد سفیددشت و تامین به موقع و پایدار مواد اولیه، آب و تجهیزات یدکی می‌توانیم برنامه تولید سال ۹۸ را بطور کامل محقق کنیم. وی در پایان از حمایت‌های مدیر عامل و تلاش پرسنل شرکت قدردانی کرد.
عزم راسخ شرکت فولاد سفیددشت در راستای تحقق رونق تولید
لازم به ذکر است شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری با مشارکت فولاد مبارکه و سازمان ایمیدرو در آبان ماه سال ۹۵ فاز اول واحد احیاء مستقیم را راه اندازی نمود و در حال حاضر فاز دوم پروژه فولاد سازی با پیشرفت بالای ۷۵ درصد در حال ساخت و تکمیل می‌باشد.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید