کد خبر : 896259

وزیر صنعت، معدن و تجارت در شورای معاونین تاکید کرد:

سازمان ها، موسسات و شرکت‌های مرتبط با وزارت صنعت، معدن و تجارت از جمله خودروسازان باید پاسخگوی عملکرد خود باشند و نباید تصمیمی اتخاذ کنند که منجر به نارضایتی مردم و مشتریان شود.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از شاتا: رضا رحمانی در جلسه شورای معاونین با بیان این مطلب گفت: ما نسبت به مسوولیتی که داریم پاسخگو هستیم و موسسات و شرکت‌های مختلف به خصوص خودروسازان نیز باید پاسخگوی فعالیت و عملکرد خود باشند.
سازمان‌ها و شرکت‌های وزارت صمت پاسخگوی عملکرد خود باشند
وی ادامه داد: در تصمیمات خود تاکنون سعی کردیم که رضایت مردم را تامین کنیم، البته زمانی که موضوعی به صورت دستورالعمل و ضابطه درآمد باید به آن احترام گذاشت.
رحمانی با اشاره به ضرورت ارتقای ساخت داخل محصولات، تصریح کرد: واردات هر کالایی که مشابه آن در داخل کشور تولید می‌شود، باید ممنوع شده و یا تعرفه آن افزایش یابد.
او افزود: به منظور پیگیری طرح‌های مختلف صنعت، معدن و تجارت به خصوص در استان‌های کمتر توسعه یافته، پکیج‌های استانی تعریف می‌شود.
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به پکیج استان‌ها اظهار کرد: در این طرح استان‌ها به سه بسته شامل ۱۰ استان با محوریت استان‌های کمتر توسعه یافته تقسیم شده است تا بتوانیم طرح‌های مختلف را پیگیری کنیم.
وی افزود: باید یک فرصت مشترک برای استان‌های مختلف تعریف شده و هر استان مسئول پیگیری این طرح‌ها باشد.
رحمانی با اشاره با مذاکرات هیات پاکستانی گفت: در این مذاکرات درباره تجارت آزاد، تجدید نظر در تعرفه ترجیحی و حوزه بانکی بحث و گفتگو شد.
وزیر صنعت، معدن و تجارت یادآور شد: امیدواریم با اجرایی شدن مذاکرات سطح تجارت بین دو کشور به بالاترین میزان خود برسد.
وی همچنین به سفر به آذربایجان اشاره کرد و گفت: در این سفر نیز دستاورد‌های خوبی داشتیم که ایجاد شهرک صنعتی مشترک از جمله آنهاست.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید