کد خبر : 899241

با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی:

عملیات ایمن سازی سه نقطه حادثه خیز استان خراسان جنوبی با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی آغاز شد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از فرینا: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی در آیین آغاز عملیات اجرایی ایمن سازی سه راهی منطقه ویژه اقتصادی بیرجند گفت: این طرح‌ها با اعتبار ۶۴ میلیارد ریال اجرا می‌شود.
جعفر شهامت افزود: عملیات ایمن سازی سه راهی منطقه ویژه اقتصادی بیرجند با اعتبار ۳۳ میلیارد تومان انجام خواهد شد.
شهامت گفت: همچنین ایمن سازی مبادی ورودی شهر بیرجند (مقابل سایت پلیس راه) با اعتبار هفت میلیارد ریال و ایمن سازی ضلع غربی میدان شهدای عبادی با اعتبار بیش از ۲۴ میلیارد ریال همزمان با این طرح آغاز شد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی اظهار داشت: تاکنون از ۲۷ نقطه پرحادثه استان هفت نقطه ایمن سازی شده و عملیات اجرایی پنج نقطه دیگر در دست اجرا است.
شهامت گفت: ایمنی راه و حمل و نقل از اولویت‌های ویژه وزارت راه و شهرسازی و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای است که امید می‌رود با اجرا و اتمام پروژه‌های ایمن سازی نقاط حادثه خیز شاهد تدوام روند کاهش تصادفات در استان باشیم.
وزیر راه و شهرسازی ظهر امروز (دوشنبه) برای افتتاح و کلنگ زنی ۲۰ طرح با اعتبار ۶۷۰ میلیارد تومان وارد خراسان جنوبی شد.
محمد اسلامی در سفر یک روزه در بیرجند مرکز استان است و معاونان وی به شهرستان‌های نهبندان، طبس، فردوس و درمیان سفر می‌کنند.
«علی نبیان» معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان جنوبی و جمعی از مسئولان، کلنگ ایمن سازی سه نقطه حادثه خیز استان خراسان جنوبی را به زمین زد.
خراسان جنوبی از نظر وسعت سومین استان و از نظر طول راه‌ها ششمین استان کشور است که دارای بیش از ۱۷ هزار کیلومتر راه است.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید