کد خبر : 884991

فال روزانه، فال تولد، فال امروز، فال روزانه حافظ یکشنبه ۲۳ دی ۹۷

فال روزانه یکشنبه 23 دی 1397

فال امروز شما یکشنبه 23 دی 97 + فال حافظ چند کلمه برای آن‌هایی که امروز تولدشان است

فرصتی دست می‌دهد تا بتوانی اشتباهات خود را جبران کنی و دل او را بدست آوری. باید از این فرصت به بهترین نحو استفاده کنی، چون تکرار آن امکان ندارد. در این صورت رابطه تازه‌ای ایجاد می‌شود که حال و هوای دیگری دارد. این دوره فشار‌های کاری دوچندان خواهد شد. باید قبول کنی که همه چیز در دست تو نیست و تو اختیار مطلق نداری. پس چاره‌ای جز انطباق خود با مشکلات را نداری.
فال امروز شما یکشنبه 23 دی 97 + فال حافظ
فال امروز شما یکشنبه ۲۳ دی ۹۷
همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ فال امروز شما یکشنبه 23 دی 97 + فال حافظ
فال روزانه متولدین فروردین: شما امروز می‌توانید در طیف گوناگون و گسترده‌ای از حقایق غرق شوید، حقایقی که با دیگران مخالف کرده و تناقض دارند. شما احساس می‌کنید که مجبورید حقیقت را از توده انبوهی از اطلاعات بیرون بکشید، اما هروقت که فکر می‌کنید می‌دانید چه اتفاقی افتاده، همان لحظه می‌فهمید که فکرتان اشتباه بوده است. حتی اگر ناامید شدید تسلیم نشوید. به کار خود ادامه بدهید، فقط فراموش نکنید که برای شناختن واقعیت به زمان زیادی احتیاج دارید.
شنیده‌ام سخنی خوش که پیر کنعان گفت***فراق یار نه آن می‌کند که بتوان گفت حدیث هول قیامت که گفت: واعظ شهر***کنایتیست که از روزگار هجران گفت
تعبیر: تنهایی کاری از پیش نمی‌بری، احتیاج ب. یک همکار و همدل داری که در ضمن راز تو را فاش نکند. گرمای عشق تو بدون کمک دوست سرد می‌شود و به یر نمی‌رسد. آسوده خاطر باش که او تکی گاه خوبی برای رسیدن تو به حاجاتت می‌باشد و راه را برایت میسر می‌سازد.
فال امروز شما یکشنبه 23 دی 97 + فال حافظ
فال روزانه متولدین اردیبهشت: اگرچه شما فرد آینده نگری هستید، اما ظاهراً نمی‌توانید از وقت‌های آزاد خود استفاده کرده و به مسافرت یا پیک نیک بروید. شاید الان وقت این فرا رسیده که بفهمید دیگران می‌توانند برای مدتی بدون شما و به تنهایی خودشان از پس کار‌ها بربیایند. حتی اگر برای این کار مجبور شوید با یکی از همکارانتان بحثی جدی داشته باشید، بدانید که اگر فقط یک بار بهشان بگویید که نیاز به استراحت دارید می‌توانید نظر موافق آن‌ها را جلب کنید.
راهیست راه عشق که هیچش کناره نیست***آن جا جز آن که جان بسپارند چاره نیست هر گه که دل به عشق دهی خوش دمی بود***در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست
تعبیر:گم کرده‌ی خود را پیدا می‌کنی. وعده‌ی دیدار نزدیک است. هوشیار باش. خبر خوبی به تو خواهند داد. با مشکلات بجنگ و از بخت خود گله نداشته باش بعد از هر تاریکی روشنایی هست. سعی کن عقلت بر قلبت غلبه داشته باشد. با این حال فکر نکن همه‌ی خوبی‌ها در تو جمع شده و عاری از هرگونه بدی هستی.
فال امروز شما یکشنبه 23 دی 97 + فال حافظ
فال روزانه متولدین خرداد: امروز برایتان آسان نیست که انرژی خود را به حرکت وادارید چرا که اتصال خورشید- نپتون امروز در نشان شما و در ششمین خانه از "کار" شما دیده می‌شود. حتی با وجود مسیر‌های روشن سخت است که دقیقا بدانید مسیری که اکنون در آن قرار دارید به کجا منتهی می‌شود. اما الان زمان این نیست که انگیزه‌های خود را زیر سئوال ببرید. با وجوداینکه فکر می‌کنید که می‌توانید باز هم صبر کنید؛ الان یک حرکت مستقیم به سوی هدف مورد نیاز شماست؟!
ز. گریه مردم چشمم نشسته در خون است***ببین که در طلبت حال مردمان، چون است به یاد لعل تو و چشم مست میگونت***ز جام غم می‌لعلی که می‌خورم خون است
تعبیر:به عهدی که بسته‌ای وفا کن تا روزگارت مثل عید همیشه خوش و بهاری باشد. غم از دلت بیرون می‌رود و جای آن را شادی می‌گیرد. همت داشته باش. طالع تو بسیار روشن است. شکر خدا را بجا بیاور، زیرا خزان به زندگی تو راه ندارد؛ و از این فرصتی که به دست آورده‌ای نهایت استفاده را ببر.
فال امروز شما یکشنبه 23 دی 97 + فال حافظ
فال روزانه متولدین تیر: ممکن است شما در اوج احساساتی باشید که همزمان با هم به شما حمله آورده اند و این شما را می‌ترساند و از راه بدر می‌برد. بعضی چیز‌ها یا بعضی افراد تمایل و اشتیاق شما را بیدار می‌کنند، اما الان خیلی زود است که بخواهید در برابر آن‌ها واکنش نشان دهید. احتیاط و هوشیاری شما بسیار خردمندانه است، به خاطر اینکه هیجان شما به این منجر می‌شود که براحتی واقعیت و بی طرفی خود را از دست بدهید. قبل از اینکه یکباره به درون موضوعی بپرید، خوب فکرکنیدو آرام داخل آن شوید.
رونق عهد شباب است دگر بستان را***می‌رسد مژده گل بلبل خوش الحان را‌
ای صبا گر به جوانان چمن بازرسی***خدمت ما برسان سرو و گل و ریحان را
تعبیر:از در آشتی درآی، وگرنه ایام جوانیت خراب می‌شود. کاری نکن که در زمان پیری افسوس جوانی را بخوری. در همه حال به خدا پناه ببر. مواظب باش در راهی که قدم گذاشته‌ای به خطا نروی. به هشدار پیران گوش کن. فریب ظواهر را نخور و فقط بنده‌ی خداوند باش.
فال امروز شما یکشنبه 23 دی 97 + فال حافظ
فال روزانه متولدین مرداد: شما ارتباط زیاد بین توانایی‌های بشری و کار‌هایی که انجام می‌دهیم را درک کرده‌اید. هم اکنون رویا‌های شما کاملاً زنده هستند، و وقتی به واقعیت تبدیل می‌شوند وضوحشان نیز بیشتر می‌شود. به جای اینکه وقتتان را صرف فکر کردن به اتفاقات بدی که در زندگی و در خانواده‌تان افتاده است بکنید، بر روی کار‌هایی که می‌توانید انجام دهید تمرکز کنید؛ و به جای اینکه تلاش کنید چیز‌هایی که قابل تغییر نیستند را تغییر بدهند، چیز‌هایی را که می‌توانید اصلاح کنید.
لعل سیراب به خون تشنه لب یار من است***وز پی دیدن او دادن جان کار من است شرم از آن چشم سیه بادش و مژگان دراز***هر که دل بردن او دید و در انکار من است
تعبیر:هوشیار باش رقیبان می‌خواهند تو را خوار کنند و از در الفت وارد شده اند و طرح محبت با تو خواهند ریخت. فریب آن‌ها را نخور. خودت گره‌ها را باز کن. از چیزی خجالت نکش به سفری کوتاه می‌روی و در این سفر گشایشی در کارت می‌شود و تو به کام دل خود می‌رسی و در آن زمان بندگی خداوند را فراموش نکن.
فال امروز شما یکشنبه 23 دی 97 + فال حافظ
فال روزانه متولدین شهریور: ممکن است امروز دیگران دنبال دائما دنبال این باشند که با شما جر و بحث کنند، و به نظر می‌رسد شما هم قادر نیستید از هوش و زیرکی تان برای آرام کردن آن‌ها کمک بگیرید. در حقیقت، به نظر می‌رسد که هر لحظه این دشمنی بیشتر می‌شود. بنابراین، سرنوشت این درگیری و نتیجه آن بستگی به شما دارد. شما می‌توانید شجاعت خود را بکار گیرید و از این موقعیت ناخوشایند بگذرید و یا اینکه می‌توانید انرژی و زمان خود را تلف کنید تا با آن‌ها بجنگید. کدام راه را انتخاب می‌کنید؟
رونق عهد شباب است دگر بستان را***می‌رسد مژده گل بلبل خوش الحان را‌
ای صبا گر به جوانان چمن بازرسی***خدمت ما برسان سرو و گل و ریحان را
تعبیر:در راهی که قدم نهاده‌ای هزاران رقیب داری که باید از میدان به در کنی. احساس غریبی می‌کنی، اما به همین زودی چشمت به جمال یار روشن می‌شود و همگان برای اینوصل جشن خواهند گرفت. هیچ دردی نیست که درمان نداشته باشد. طبیب درد تو هم رسیدن به یار است.
فال امروز شما یکشنبه 23 دی 97 + فال حافظ
فال روزانه متولدین مهر: پوسته محافظ شما شکسته است و ممکن است آن جور که دوست دارید احساس آرامش و امنیت نکنید. پرواز‌های مسافرتی ممکن است بدلیل بعضی مشکلات پیش بینی نشده تغییر کند. شاید امروز چیزی یاد بگیرید که برای همیشه روشی که خودتان را در دنیا می‌دیدید تغییر دهد. مهم نیست امروز چه اتفاقی می‌افتد؛ شما خواستار این هستید که مسیر خود را که تغییر یافته عاقلانه درک کنید. به خودتان اجازه دهید مسیر‌های جدیدی که سر راه شما بوجود می‌آیند را تجربه کنید.
گفتم‌ای سلطان خوبان رحم کن بر این غریب***گفت در دنبال دل ره گم کند مسکین غریب گفتمش مگذر زمانی گفت: معذورم بدار***خانه پروردی چه تاب آرد غم چندین غریب
تعبیر:دست به هر چه بزنی طلا می‌شود. کسب و کارت رونق می‌گیرد. عجله کن وقت دارد می‌گذرد، دقیقه‌ها و ثانیه‌ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می‌شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می‌شود.
فال امروز شما یکشنبه 23 دی 97 + فال حافظ
فال روزانه متولدین آبان: بیشتر وقت‌ها نگاه کردن به جلو راحت‌تر از تجزیه و تحلیل کردن گذشته است، برای اینکه شما بیشتر تمایل دارید چیز‌های جدید را تجربه کنید. اما هم اکنون شما به خاطر اینکه از زمان حال فرارکنید روی آینده تمرکز کرده‌اید. زمان کافی برای کار و فعالیت‌های جدید خود اختصاص بدهید و قبل از اینکه دیر بشود کار‌هایی که لازم است را انجام دهید.
گر ز. دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز. هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت
تعبیر:بخت بسیار خوبی نصیبتان شده که از خوبی زبانزد خاص و عام است. او در همه حال با شماست و لحظه‌ای از شما جدا نمی‌شود. دل ویرانه تان را سامان می‌بخشد. محبت خودتان را از او دریغ نکنید. در ایام بهار بشارتی به شما می‌دهند که لیاقت این بشارت را دارید، چون مقامتان نزد خداوند بسیار بالاست.
فال امروز شما یکشنبه 23 دی 97 + فال حافظ
فال روزانه متولدین آذر: در حالیکه امروز را به شکل انسانی آرام شروع کرده و مثل آدمی شجاع به پایان می‌رسانید، در این روز شخصیت دوگانه‌ای خواهید داشت. وقتی که ماه وارد برج حساس حمل می‌شود و درحالیکه طبیعت مبارزه جوی تان را به یاد شما می‌آورد، در نیمه روز فورانی از انرژی در شما به وجود می‌آورد. شما تصمیم گرفته اید که به زودی به معنویات نزدیکتر بشوید و عقایدتان را به دیگران تحمیل نکنید. حالت خونسردانه شما تا مدت‌ها ادامه دارد؛ وقتی شما همین الان تصمیم می‌گیرید که برنامه هایتان را اجرا کنید، حداقل با آگاهی و مهربانی این کار را انجام دهید.
آن سیه چرده که شیرینی عالم با اوست***چشم میگون لب خندان دل خرم با اوست گر چه شیرین دهنان پادشهانند ولی***او سلیمان زمان است که خاتم با اوست
تعبیر:به هر کس وفا کردی جفا دیده ای. سینه‌ای مالامال از درد داری. تا کی می‌خواهی پریشان حال باشی. دست از غم بردار. توبه کن تا دلت صاف شود. انتظارات بیجا را کنار بگذار. رویا و خیال را فراموش کن و به واقعیات بپرداز و از آنچه تا کنون نصیبت شده لذت ببر و عقل را به پای دل هدر نده.
فال امروز شما یکشنبه 23 دی 97 + فال حافظ
فال روزانه متولدین دی: شما اواخر روز سرحال‌تر می‌شوید و ترغیب می‌شوید در نگرش‌های جدی خود تغییراتی داده و کاری لذت بخش‌تر و جالب‌تر انجام دهید. اما کنار نهادن مسئولیتهایتان کار راحتی نیست، چرا که این روز‌ها شما بیش از حد فکور و اندیشمند شده اید و مسئولیت‌های اصلی خود را با میزان اهدافتان می‌سنجید. زیاد به خودتان سخت نگیرید، مثل تمام انسان‌های دیگر تفریح و بازی می‌تواند جزئی از برنامه‌تان باشد و این تفریحات در طول کار بهتان انرژی می‌دهد.
خلوت گزیده را به تماشا چه حاجت است***چون کوی دوست هست به صحرا چه حاجت است جانا به حاجتی که تو را هست با خدا***کآخر دمی بپرس که ما را چه حاجت است
تعبیر:با هر کس طرح دوستی نریز که هر چه صدمه دیده‌ای از دوست بد بوده است. در عشق شکست خورده ای. اما همه چیز دوباره رو به راه می‌شود. عشق پاک و بی آلایشت را نصیب هر کسی نکن، زیرا آنان ظاهر خوب و باطنی تیره دارند. در زمان احتیاج هم در هر خانه‌ای را نزن که حاجت تو در زور بازویت می‌باشد.
فال امروز شما یکشنبه 23 دی 97 + فال حافظ
فال روزانه متولدین بهمن: شما امروز حتی اگر معالجه نیز شده باشید، توانایی پرستاری کردن از یک زخم کهنه را دارید. اما فقط در گذشته ماندن بهترین روش برای داشتن زندگی شاد نیست. اکنون شما فرصتی برای تغییر کردن دارید؛ و برای این کار لازم است که بیشتر از یک بار به عقب برگردید. اول باید یاد بگیرید که چگونه می‌توانید اشتباهات گذشته خودتان را ببخشید، پس از این کار شما خواهید توانست که به جلو حرکت کنید.
چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت
تعبیر:دیگر خسته شده ای. صبرو قرار نداری از سرگردانی خسته‌ای و این باعث دل شکستگی تو شده است. فقر و بی پولی عذابت می‌دهد. مقصود و مراد تو همان ثروت است که برای رسیدن به آن خود را به هر آب و آتشی می‌زنی. نترس روزی خواهد رسید که همه‌ی مردم تو را تحسین کنند و از تو کمک می‌خواهند.
فال امروز شما یکشنبه 23 دی 97 + فال حافظ
فال روزانه متولدین اسفند: شما احساس می‌کنید به خوبی از پس انجام دادن کار‌های سخت خود برآمده‌اید، ولی مورد تشویق واقع نشده‌اید. هم اکنون اگر قرار است مسئولیت‌های بیشتری را تقبل کنید، بدون اینکه برای خود احساس تاسف کنید و یا به اطرافیان‌تان غُر بزنید، فقط کارتان را انجام دهید. این جریان آنقدر که شما برای خود گنده کرده‌اید بغرنج نیست! شما حتی اگر نتوانید به زودی نتیجه کارتان را ببینید، ولی باز هم دوست دارید بیشتر تلاش کنید.
بیا که قصر امل سخت سست بنیادست***بیار باده که بنیاد عمر بر بادست غلام همت آنم که زیر چرخ کبود***ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست
تعبیر: خیلی غمگین هستی. فکر می‌کنی همه تو را فراموش کرده اند و دیگر وفا وجود ندارد. تدبیری برای غم خود کن. رازت را به کسی نگو. فعلا" در دام بلا هستی که با سعی خودت نجات پیدا می‌کنی. به عنایت خداوند امیدوار باش.
فال امروز شما یکشنبه 23 دی 97 + فال حافظ
*همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد. / اکاایران
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید