کد خبر : 887563

فال روزانه، فال تولد، فال حافظ | دوشنبه ۹۷/۱۱/۸

فال روزانه، فال تولد، فال حافظ | دوشنبه ۹۷/۱۱/۸

فال روز تولد برای متولدین 8 بهمن

دوست عزیزی که ۸ بهمن به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! از خودگذشتگی و فداکاری برای کمک به دیگران و به ویژه نیازمندان باعث می‌شود که شما احساس رضایت و آرامش کنید. شما در انجام کار‌های خیرخواهانه پیش قدم می‌شوید و همین باعث خواهد شد که مورد تحسین و تأیید قرار گرفته و مورد توجه افرادی قرار بگیرید که روی زندگی و آینده‌ی شما اثرات زیادی خواهند گذاشت. شما در رابطه با افکار و عقاید خود تعصب زیادی از خود نشان می‌دهید و همین می‌تواند برای شما ایجاد مشکل کند، پس سعی کنید این اخلاق خود را تحت کنترل دربیاورید. اجازه ندهید مسائل و مشکلات پیش پا افتاده تمرکز شما روی اهداف اصلیتان را از بین ببرند. شما باید یاد بگیرید در مقابله با مسائل جزئی و بی اهمیت آرامش خود را حفظ کرده و اجازه بدهید خودشان حل شوند. شخصیت شما باعث می‌شود که دیگران به راحتی به شما جذب شوند، اما شما به این سادگی‌ها از هر کسی خوشتان نمی‌آید و همین باعث می‌شود نتوانید به این زودی‌ها شریک راهتان را پیدا کنید، اما امسال دوستی‌های خوبی را برای شما به همراه خواهد داشت. تیر، شهریور و آیان مهم‌ترین و پر اتفاق‌ترین ماه‌های سال خواهند بود.
فال روزانه، فال تولد، فال حافظ | دوشنبه ۹۷/۱۱/۸
*فال روزانه و فال حافظ برای متولدین فروردین ماه | ۸ بهمن ۱۳۹۷
امروز شما بسیار عصبی و حساس هستید و ممکن است وسوسه شوید این ناراحتی‌های خود را سر دوستان، فرزندان و یا شریک زندگیتان تخلیه کنید. شما انرژی زیادی را در وجود خود احساس می‌کنید، اما راهی برای تخلیه‌ی این انرژی پیدا نمی‌کنید و در واقع این رفتار عصبیتان نیز از همین انرژی سرکوب شده ریشه می‌گیرد. در چنین موقعیت‌هایی بهترین کاری که از دستتان بر می‌آید این است که به پیاده روی رفته و یا در کلاس‌های ورزشی شرکت کنید. این کار باعث می‌شود هم انرژی خود را تخلیه کنید و هم با ترشح اندورفین در بدنتان از میزان فشار و استرسی که احساس می‌کنید کاسته شود.

المنه لله که در میکده باز است***زان رو که مرا بر در او روی نیاز است

خم‌ها همه در جوش و خروشند ز مستی***وان می که در آن جاست حقیقت نه مجاز است

تعبیر: منتظر خبری هستید که باید برای رسیدن این خبر انتظار زیاد بکشید و دست به دعا بردارید. ناامید نشوید به چیزی یا کسی شک نکنید. حسرت رسیدن این خبر نباید شما را از پای در بیاورد بندهای غم عاقبت از دلتان باز می شود اگر با خدا باشید.

*فال روزانه و فال حافظ برای متولدین اردیبهشت ماه | ۸ بهمن ۱۳۹۷
امروز بین وظایفی که در محل کار به عهده تان گذاشته شده است و مسئولیت‌هایی که در خانه در انتظارتان هستند تضادی به وجود آمده که باعث شده است احساس ضعف کنید. در نتیجه‌ی این احساس ضعف بسیار حساس و بدخلق شده اید. سعی کنید مهار افکار خود را در دست گرفته و راه حلی برای این بحران پیدا کنید. با وسوسه‌ی جنگ و دعا با دیگران مبارزه کنید و به اعصاب خود مسلط باشید. بعدازظهر سر خودتان را با تفریحات مورد علاقه تان گرم کنید و بخشی از این تنش‌ها و فشار‌های عصبی را تخلیه کنید. شما امروز انرژی خیلی زیادی در وجود خود احساس می‌کنید، انتظار نداشته باشید که دیگران هم این سطح از انرژی را احساس کرده و با شما همراه شوند.

دل سراپرده محبت اوست***دیده آیینه دار طلعت اوست

من که سر درنیاورم به دو کون***گردنم زیر بار منت اوست

تعبیر: آبی که ریخته شد دیگر جمع نمی شود. کاریست که انجام شده در صدد باش تا جبرانش کنی. هیچ سر بی گناهی بالای دار نمی رود. شما از این ورطه نجات پیدا می کنی. کدورت را با صفای دل به خوبی جواب بده. بندها باز می شوند و تو به آزادی خواهی رسید

*فال روزانه و فال حافظ برای متولدین خرداد ماه | ۸ بهمن ۱۳۹۷
امروز تماس‌های تلفنی با برخی از دوستان و اقوام خود که در شهر‌ها و کشور‌های دور دست زندگی می‌کنند خواهید داشت که حاوی خبر‌هایی هستند که برای شما چندان خوشایند نیستند. این موضوع باعث می‌شود بسیار عصبی شوید و شاید بخواهید خشم خود را سر شخصی که با شما تماس گرفته است تخلیه کنید. به اعصاب خود مسلط باشید، این شخص تنها نقش رساندن این اخبار به شما را دارد. در رفت و آمد‌های روزمره‌ی خود با ترافیک‌های شدیدی روبرو خواهید شد و اگر از وسایل نقلیه‌ی شخصی استفاده کنید تا به مقصد برسید دیوانه خواهید شد. به نفعتان است که از وسایل نقلیه‌ی عمومی استفاده کنید.

دارم امید عاطفتی از جانب دوست***کردم جنایتی و امیدم به عفو اوست

دانم که بگذرد ز سر جرم من که او***گر چه پریوش است ولیکن فرشته خوست

تعبیر: مسئله به این کوچکی را بزرگ نکن. چند صباحی را که زنده ای خوش باش و به اطر مسائل کوچک خود را آزار نده. می خواهی همه چیز را بدون هیچ سعی و تلاشی به راحتی به دست بیاوری. در راه خدا قدم نمی گذاری ولی انتظار بهشت داری. نامت نیکوست به عاقبت کاری که می کنی فکر کن.

*فال روزانه و فال حافظ برای متولدین تیر ماه | ۸ بهمن ۱۳۹۷
کابوس‌های شب گذشته تان باعث می‌شوند صبح که از خواب بیدار می‌شوید بی هیچ دلیل خاصی به شدت عصبی و کلافه باشید. شاید بخواهید به خواب هایتان فکر کرده و آن‌ها را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید تا به معنا و مفهوم آن پی ببرید و بفهمید چه چیزی باعث ناراحتیتان شده است. اخبار ناخوشایندی در مورد مسائل مادی به گوشتان خواهند رسید که در واقع هیچ پایه و اساسی ندارند، پس بهتر است با شنیدن آن‌ها بهم نریزید. امروز ممکن است زنی که در محل کارتان خواهید دید شما را به جهت‌های تازه‌ای راهنمایی کند و شما باید تمام گزینه‌هایی که پیش رویتان قرار گرفته اند را پیش از برداشتن حتی یک قدم به طور کامل بررسی کنید.

مردم دیده ما جز به رخت ناظر نیست***دل سرگشته ما غیر تو را ذاکر نیست

اشکم احرام طواف حرمت می‌بندد***گر چه از خون دل ریش دمی طاهر نیست

تعبیر: از روزگار انتظار بی اندازه داری و مرتب گله می کنی. زیاد شکایت نکن. حوادثی برایت اتفاق می افتد تا امتحان شوی. غم دنیا را نخور اینها همه خواست خداوند است پس از روزهای خوش زندگیت نهایت استفاده را بکن و از آنلذت ببر و قدر نعمت های خدا را بدان

*فال روزانه و فال حافظ برای متولدین مرداد ماه | ۸ بهمن ۱۳۹۷
امروز شریک زندگی و یا شریک کاریتان از لحاظ روحی در وضعیت مساعدی قرار ندارد و این موضوع برای شما اصلا خوشایند نیست. ناراحتی این شخص را به رابطه‌ی او با خودتان ربط ندهید و یادتان باشد که به احتمال زیاد ناراحتی و مشکلات او به احتمال زیاد اصلا شخصی هستند و به هیچ عنوان به شما و حرف هایتان مربوط نمی‌شوند. بهترین کاری که در این شرایط از دستتان برمی آید این است که خودتان را از سر راه او کنار کشیده و اجازه بدهید با وضعیت فعلی اش کنار بیاید و راهی برای حل مشکلات خود پیدا کند. امروز روز چندان خوبی برای شرکت در فعالیت‌های اجتماعی و قبول دعوت‌هایی که از شما می‌شوند نیست و بهتر است در خانه بمانید.

خوشتر ز عیش و صحبت و باغ و بهار چیست***ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست

هر وقت خوش که دست دهد مغتنم شمار***کس را وقوف نیست که انجام کار چیست

تعبیر: دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.

*فال روزانه و فال حافظ برای متولدین شهریور ماه | ۸ بهمن ۱۳۹۷
امروز کار‌ها و وظایف ناتمام زیادی دارید که باید به آن‌ها رسیدگی کنید و شاید حتی برای انجام این کار‌ها تحت فشار قرار بگیرید و به همین دلیل هم دچار استرس و فشار عصبی شوید. به اعصاب خودتان مسلط باشید و نگران نشوید. هیچ اشکالی ندارد اگر بخشی از این کار‌ها را برای فردا بگذارید و آسمان هم به زمین نخواهد آمد؛ فقط شما دارید بیش از اندازه از خودتان حساسیت نشان می‌دهید. اجازه ندهید مشکلات و ناراحتی‌های اطرافیانتان شما را تحت تأثیر قرار دهند. کارهایتان را با آرامش و تمرکز انجام دهید و بین کار‌ها به خودتان استراحت بدهید تا فشار کمتری احساس کنید. کمی پیاده روی باعث آرامش شما خواهد شد.

به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست

زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست

تعبیر: از اینکه اگر پیروز نشوی می ترسی و مدام در حال رنجیدن هستی تا رنج نبینی به مقصود نمی رسی. اگر قرار باشد با نبودن درد و مشقت وصل حاصل شود، نتیجه ی کار برایت لذت بخش نخواهد بود و در راه رسیدن به مقصود امکان از دست دادن مال و آبرو نیز می باشد.

*فال روزانه و فال حافظ برای متولدین مهر ماه | ۸ بهمن ۱۳۹۷
امروز بین شما و سایر اعضای گروهی که در آن عضو هستید تنش‌ها و درگیری‌هایی ایجاد شده اند که ممکن است به اختلاف و درگیری بین شما منجر شوند. خودتان را از هر بحث و نزاعی دور نگه دارید و بگذارید بقیه هر چقدر که دلشان می‌خواهد با هم بحث کنند. نظراتتان را فعلا نگه دارید تا اوضاع آرام شود، بعدا هم می‌توانید نظرات خودرا بیان کنید. تمایلی که شما به محکم‌تر کردن رابطه عاطفی خود حس می‌کنید شما را به گفتن چیز‌ها و احساساتی تشویق خواهد کرد که در حالت عادی آن‌ها را از دیگران مخفی نگه می‌داشته اید، بهتر است به طرف مقابلتان کمی فرصت بدهید تا به گفته هایتان فکر کند.

خوشتر ز عیش و صحبت و باغ و بهار چیست***ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست

هر وقت خوش که دست دهد مغتنم شمار***کس را وقوف نیست که انجام کار چیست

تعبیر: به لطف و عنایت خداوند و با همت بلند به آرزوی دیرین خودتان خواهید رسید. غرور را کنار بگذارید و پیشنهاد خودتان را عنوان کنید. در کارتان مشورت نمائید و امیدتان را از دست ندهید. تکیه بر ظواهر ننمائید. دست به دعا بردارید. با توکل به حق هر کار غیرممکن ممکن می شود.

*فال روزانه و فال حافظ برای متولدین آبان ماه | ۸ بهمن ۱۳۹۷
فشار‌هایی که برای تکمیل کار‌های ناتمامی که در دست اقدام دارید و شروع کار‌های دیگری که در انتظارتان هستند به شما وارد می‌شوند باعث شده اند کمی عصبی و حساس شوید. امروز همه، به علاوه خود شما عصبی و استرسی شده اند و به همین دلیل ممکن است بحث‌ها و درگیری‌هایی شکل بگیرند. سعی کنید خودتان را درگیر بحث و دعوا نکنید و ذهنتان را روی کار‌هایی که باید انجام دهید متمرکز کنید.

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

تعبیر: منتظر خبری هستید که باید برای رسیدن این خبر انتظار زیاد بکشید و دست به دعا بردارید. ناامید نشوید به چیزی یا کسی شک نکنید. حسرت رسیدن این خبر نباید شما را از پای در بیاورد بندهای غم عاقبت از دلتان باز می شود اگر با خدا باشید.

*فال روزانه و فال حافظ برای متولدین آذر ماه | ۸ بهمن ۱۳۹۷
امروز ناتوانی در عملی کردن نقشه‌ها و برنامه هایتان باعث عصبی شدن شما شده است و شاید وسوسه شوید با اطرافیانتان بحث و دعوا راه بیندازید. سعی کنید به جای درگیر شدن با دیگران فشار عصبی خود را با تمرکز روی انجام کار‌های دیگری که دارید تخلیه کنید. همچنین این خطر وجود دارد که با انجام کار‌های بیفکرانه و از روی عجله برای خودتان دردسر درست کنید. حواستان باشد که قبل از انجام هر کاری کمی دست نگه داشته و خوب فکر کنید. شاید امروز یکی از دوستانتان شما را به یک پروژه کاری، دوره آموزشی و یا حضور در یک جمع جدید دعوت کند، به هر حال شما از همراه شدن با او و شنیدن حرف‌هایی که برای گفتن به شما دارد لذت خواهید برد.
چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت
تعبیر: راه به جایی نداری. همه در‌ها به رویت بسته شده و فکر می‌کنی دنیا نیز از هر جهت روی خشم به تو نشان می‌دهد. دیگران هم به جای کمک مسخره ات می‌کنند و مدام ایراد می‌گیرند. پس تو هم راز‌های درونت ر. فاش نکن. امیدوار باش. تو تا روز قیامت با جور زمانه در جنگ و ستیز هستی.
*فال روزانه و فال حافظ برای متولدین دی ماه | ۸ بهمن ۱۳۹۷
فشار کاری بیش از حد و وضعیت عصبی ناشی از آن ممکن است باعث شود دچار سردرد شده و با حتی احساس کنید که مریض شده اید. برای جلوگیری از بروز این وضعیت بهتر است از صبح که از خواب بیدار می‌شوید برای کارهایتان برنامه ریزی دقیقی داشته باشید و روی کار‌هایی که از اولویت و اهمیت بیشتری برخوردار هستند تمرکز کنید. اگر مجبور شدید بخشی از کارتان را برای بعدا بگذارید هم نگران نباشید. شاید اطرافیانتان درگیر بحث‌ها و مشکلاتی شوند. در چنین شرایطی بهتر است خودتان را از این بحث‌ها کنار بکشید، چون دخالت شما تنها باعث بدتر شدن وضعیت خواهد شد و هیچ کاری از دستتان برای بهتر شدن اوضاع از دستتان ساخته نیست.

شنیده‌ام سخنی خوش که پیر کنعان گفت***فراق یار نه آن می‌کند که بتوان گفت

حدیث هول قیامت که گفت واعظ شهر***کنایتیست که از روزگار هجران گفت

تعبیر: گوشه ای از کارت را به نمایش بگذار حتما" مورد قبول واقع می شود و همگان تو را تحسین می کنند. حادثه عجیبی رخ می دهد که کمتر از معجزه نیست و این مسئله باعث می شود کمالات تو بیشتر شود. همیشه از بلایا ایمن هستی اما خود را از ایمان و دین جدا نکن.

*فال روزانه و فال حافظ برای متولدین بهمن ماه | ۸ بهمن ۱۳۹۷
اگر در دوره یا کلاسی ثبت نام کرده اید و یا می‌خواهید در هر نوع فعالیت فرهنگی و اجتماعی دیگری شرکت کنید باید خودتان را برای بحث و دعوا‌های احتمالی بین حاضران آماده کنید. این وضعیت به نظر شما اصلا منطقی نیست و هیچ فایده‌ای ندارد و ممکن است بخواهید وارد بحث شده و جلوی آن را بگیرید. اما بهترین کاری که از دستتان برمی آید این است که خودتان را از این بحث‌ها دور نگه داشته و عصبانیت و ناراحتی خود را با کمی پیاده روی تخلیه کنید. یادتان باشد که همیشه پیشگیری بهتر و آسانتر از درمان است، پس قبل از این که هر اقدامی کنید همه جوانب و مشکلات احتمالی را در نظر بگیرید تا بعدا در مقابله با مشکلات ناگهانی مجبور به تحمل فشار عصبی نباشید.

صلاح کار کجا و من خراب کجا***ببین تفاوت ره کز کجاست تا به کجا

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس***کجاست دیر مغان و شراب ناب کجا

تعبیر: به مراد دل خود می رسی و این از برای دعاهای سحریت می باشد. فکر نکن همه کارها را تنها انجام داده ای بلکه بقیه نیز سبب ساز بوده اند تا بتوانی به مقصود برسی. بر عهد خود وفادار بمان. روزگار بر وفق مراد توست پس رضای خداوند را هم در نظر بگیر و تو هم برای دیگران سبب ساز باش.

*فال روزانه و فال حافظ برای متولدین اسفند ماه | ۸ بهمن ۱۳۹۷
امروز ناراحتی‌ها و درگیری‌هایی که با اطرافیان خود دارید باعث می‌شوند دلتان بخواهد از همه‌ی آن‌ها فرار کرده و در خلوت خودتان با خرید و خرج کردن پول هایتان به آرامش برسید. هیچ اشکالی ندارد اگر کمی به خودتان جایزه بدهید و برای خود خرید کنید، اما مواظب باشید زیاده روی نکنید. همین طور باید در خوردن و آشامیدن کمی احتیاط کنید و با زیاده روی در خوردن خودتان را اذیت کنید. اگر می‌خواهید از دیگران فاصله بگیرید بهتر است خودتان را با ورزش و فعالیت‌های مفید دیگر مشغول کنید. امروز به شخص جدیدی معرفی خواهید شد که قطعا یک دوستی عمیق و جدی با این شخص برقرار خواهید کرد.

دل و دینم شد و دلبر به ملامت برخاست***گفت با ما منشین کز تو سلامت برخاست

که شنیدی که در این بزم دمی خوش بنشست***که نه در آخر صحبت به ندامت برخاست

تعبیر: به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.

*همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه، فال تولد، فال حافظ | دوشنبه ۹۷/۱۱/۸ صرفا جنبه سرگرمی دارد.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید