کد خبر : 888019

فال روزانه، فال تولد، فال امروز، فال حافظ چهارشنبه ۹۷/۱۱/۱۰

فال روزانه چهارشنبه 10 بهمن 97 + فال حافظ و فال تولد

فال روز تولد ( امروز چهار شنبه 1397/11/10 )

دوست عزیزی که 10 بهمن به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! از همین امروز که تولدتان است، غرور و خجالت را کنار بگذارید و آزادانه‌تر آنچه در ذهن تان می‌گذرد را بیان کنید. مطمئن باشید که دیگران نه تنها از شما ناامید نخواهند شد، بلکه بیشتر به سمت شما جذب می‌شوند. جذابیت شما آنقدر زیاد است که دیگران از شنیدن صحبت هایتان سیر نمی‌شوند، بنابراین جسورتر عمل کنید. مشکلات مالی تان تا قبل از تمام شدن سال، به اتمام می‌رسد و شما نفسی از سر آرامش خواهید کشید. اگر تا به حال در بسیاری از مسائل احساس تنهایی می‌کردید، به زودی یک همراهی پیدا خواهید کرد که این نگرانی را از شما خواهد گرفت. ماه اسفند، از این جهت که فرصت‌های زیادی پیش پایتان قرار می‌گیرد، بهترین ماه برایتان خواهد بود. از آن‌ها نهایت استفاده را بکنید.
فال روزانه چهارشنبه ۱۰ بهمن ۹۷ + فال حافظ و فال تولد
فال روزانه چهارشنبه 97/11/9 مخصوص متولدین فروردین امروز به یک مراسمی دعوت می‌شوید که زاویه دیدتان را نسبت به زندگی تغییر خواهد داد. در این جمع فردی به شما نزدیک می‌شود و در مورد موضوعات مختلف با شما سخن می‌گوید. این ارتباط برای هردویتان لذت بخش خواهد بود، به طوری که دوست دارید به رابطه تان ادامه دهید، البته سعی کنید که محتاطانه‌تر قدم بردارید. در محیط کار مشکلی برایتان پیش آمده که ناراحت تان کرده است. بهتر است که مدتی به جای حرف زدن، تنها شنونده باشید تا همه چیز به روال عادی خود بازگردد.

ساقیا آمدن عید مبارک بادت***وان مواعید که کردی مرواد از یادت

در شگفتم که در این مدت ایام فراق***برگرفتی ز حریفان دل و دل می‌دادت

تعبیر: زمانه روی بد خود را به تو نشان می دهد. همه چیز را از تو پنهان کرده به فتنه ها توجه نداشته باش فعلا" سیر نزولی را طی می کنی و این برایت دردآور است. برای رهایی از این ورطه، دست به دعا بردار. نمازت را سر وقت بخوان. متوسل به ائمه شو تا نجات پیدا کنی.

فال روزانه چهارشنبه ۱۰ بهمن ۹۷ + فال حافظ و فال تولد فال روزانه چهارشنبه 97/11/10 مخصوص متولدین اردیبهشت اگر مجرد هستید، در محیط کار فردی نظر شما را به خود جلب می‌کند. فقط حواس تان باشد که قبل از نزدیک شدن به او خوب در موردش تحقیق کنید. برای کاری که آغاز کرده اید، اراده کافی ندارید. شاید بد نباشد که در این راه یک شریکی برای خود پیدا کنید تا انگیزه تان دو برابر شود. اگر شک و تردیدتان را در مورد ایده‌هایی که در سر دارید، برطرف کنید، می‌توانید هر چه سریع‌تر به اهداف تان برسید. اعتماد به نفس بالا کلید موفقیت این روز‌های شماست.

تا سر زلف تو در دست نسیم افتادست***دل سودازده از غصه دو نیم افتادست

چشم جادوی تو خود عین سواد سحر است***لیکن این هست که این نسخه سقیم افتادست

تعبیر: مطمئن باش به مقصود خواهی رسید.شک نداشته باش خودت می دانی که هدفت را شناخته ای و در چه راهی قدم می گذاری و به خود عتماد داری و همین خیلی کمکت می کند. دام ها را گشوده و از قفس چون باد فرار کرده ای تا برای مرادت تلاش کن. مردم تو را تحسین می کنند و همگان دوستت دارند.

فال روزانه چهارشنبه ۱۰ بهمن ۹۷ + فال حافظ و فال تولد
فال روزانه چهارشنبه 97/11/10 مخصوص متولدین خرداد از همان صبح که چشمان تان را باز می‌کنید، عشق را در فضای اطراف تان احساس خواهید کرد؛ بنابراین بهتر است که امروز تنها نباشید و با افرادی که دوست شان دارید، زمان بگذرانید. در مورد رابطه عاطفی تان احساس ناامنی می‌کنید، در این مورد با شریک زندگی تان صحبت کنید و بار دیگر وظایفی که هر کدامتان دارید را مرور کنید. اگر در محیط کار یا اجتماع، از دیگران آزرده خاطر شده اید، به دل نگیرید. رفتار زشت دیگران هیچوقت از ارزش شما نمی‌کاهد. پس با اعتماد به نفس بالا، همان کاری که فکر می‌کنید درست است را انجام دهید.

یا رب این شمع دل افروز ز کاشانه کیست***جان ما سوخت بپرسید که جانانه کیست

حالیا خانه برانداز دل و دین من است***تا در آغوش که می‌خسبد و همخانه کیست

تعبیر: کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.

فال روزانه چهارشنبه ۱۰ بهمن ۹۷ + فال حافظ و فال تولد
فال روزانه چهارشنبه 97/11/10 مخصوص متولدین تیر امروز یک میهمان ناخوانده خواهید داشت، بنابراین خودتان را آماده کنید. نگران کار‌های عقب افتاده تان نباشید، فردا هم روز خداست. با انرژی که امروز در هوا پراکنده است، شما شور و شوق کافی برای انجام هر کاری را دارید، پس به دنبال کار‌هایی که غیر ممکن می‌پنداشتید بروید. افراد زیادی در اطرافتان هستند که می‌توانند به شما کمک کنند، غرور را کنار بگذارید و از آن‌ها بخواهید در این راه یاری تان کنند. تولد یکی از عزیزترین‌های زندگی تان نزدیک است، به دیدارش بروید و با هدیه‌ای او را سورپرایز کنید.

ای هدهد صبا به سبا می‌فرستمت***بنگر که از کجا به کجا می‌فرستمت

حیف است طایری چو تو در خاکدان غم***زین جا به آشیان وفا می‌فرستمت

تعبیر: افسوس ایام گذشته سودی ندارد. به آینده فکر کن. معامله ای می کنی که بسیار سودمند است. ولی طمع نکن. صداقت داشته باش و حقیقت را بگو. کار امروز را به فردا نینداز. از یار خود رنجیده خاطر نباش. دروغ و بدی ها را فراموش کن تا خورشید عشق به رویت لبخند بزند

فال روزانه چهارشنبه ۱۰ بهمن ۹۷ + فال حافظ و فال تولد
فال روزانه چهارشنبه 97/11/10 مخصوص متولدین مرداد کار‌های زیادی روی سرتان ریخته، اما به دلیل این که اطراف تان شلوغ است، تمرکز لازم را ندارید. بهتر است از کار‌های مهمی که نیاز به دقت بالایی دارند، خودداری کنید و به دنبال کار‌های ساده‌تر باشید. اگر به فکر این هستید که نظر فردی را به خود جلب کنید، در این کار آرام و آهسته قدم بگذارید. عجله می‌تواند تمام برنامه هایتان را نقش بر آب کند. امروز زمان خوبی است تا رازی را که در دل دارید، با صدای بلند فریاد بزنید. گاهی جسارت است که موجب موفقیت شما می‌شود، نه احتیاط.

یا رب این شمع دل افروز ز کاشانه کیست***جان ما سوخت بپرسید که جانانه کیست

حالیا خانه برانداز دل و دین من است***تا در آغوش که می‌خسبد و همخانه کیست

تعبیر: راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.

فال روزانه چهارشنبه ۱۰ بهمن ۹۷ + فال حافظ و فال تولد
فال روزانه چهارشنبه 97/11/10 مخصوص متولدین شهریور امروز همه چیز برایتان به خوبی پیش خواهد رفت بنابراین استرس تان را کنار بگذارید و با نگاهی مثبت جلو روید. اگر تاکنون شرایط تان ثبات لازم را نداشته، از امروز به بعد همه چیز آنطور که شما می‌خواهید پیش خواهد رفت. تنها برای تشویق و تمجید‌های مردم، کاری را انجام ندهید، مهم‌تر از هر کسی خود شما هستید. پس نظرات خود را در اولویت بگذارید. در انتهای روز، پس از مدت ها، یک نفس راحتی خواهید کشید.

شنیده‌ام سخنی خوش که پیر کنعان گفت***فراق یار نه آن می‌کند که بتوان گفت

حدیث هول قیامت که گفت واعظ شهر***کنایتیست که از روزگار هجران گفت

تعبیر: گوشه ای از کارت را به نمایش بگذار حتما" مورد قبول واقع می شود و همگان تو را تحسین می کنند. حادثه عجیبی رخ می دهد که کمتر از معجزه نیست و این مسئله باعث می شود کمالات تو بیشتر شود. همیشه از بلایا ایمن هستی اما خود را از ایمان و دین جدا نکن.

فال روزانه چهارشنبه ۱۰ بهمن ۹۷ + فال حافظ و فال تولد
فال روزانه چهارشنبه 97/11/10 مخصوص متولدین مهر شما آنقدر تمرکزتان را بر یک کار گذاشته که از کار‌های دیگر غافل شده اید. بد نیست کمی به خودتان استراحت دهید و از دنیای اطرافتان نیز باخبر شوید. آدم‌های زیادی هستند که به محبت شما نیاز دارند، آن‌ها را نیز از خودتان نرنجانید و برایشان وقت بگذارید. امروز در هر مکالمه‌ای پیروز خواهید شد، به شرط آنکه به غیر از صحبت کردن، خوب گوش کنید. اگر طرف مقابل تان احساس کند که شما به او اهمیت می‌دهید، نظرات شما را نیز با روی بازتری خواهید پذیرفت.

حاصل کارگه کون و مکان این همه نیست***باده پیش آر که اسباب جهان این همه نیست

از دل و جان شرف صحبت جانان غرض است***غرض این است وگرنه دل و جان این همه نیست

فال روزانه چهارشنبه ۱۰ بهمن ۹۷ + فال حافظ و فال تولد
فال روزانه چهارشنبه 97/11/10 مخصوص متولدین آبان امروز تصمیم دارید که بیشتر وقت تان را در تنهایی بگذرانید و روی کار‌های عقب افتاده تان متمرکز شوید. اگر به دنبال پیشرفت هستید، سعی کنید که قدرت خلاقیت تان را بالا ببرید و کاری کنید که متفاوت از دیگران به چشم آیید. اگر امروز به سر قرار می‌روید، سعی کنید که به موقع حاضر شوید، در غیر این صورت تاثیر منفی از خود در نظر دیگران بر جای خواهید گذاشت. دوستی در انتظار زنگ شماست، بهتر است که او را بیش از این منتظر نگذارید.

شراب و عیش نهان چیست کار بی‌بنیاد***زدیم بر صف رندان و هر چه بادا باد

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن***که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد

تعبیر: اتفاقی افتاده که باعث شده به خود بیایی و از خواب غفلت بیدار شوی. کارهای گذشته را جبران کن. در گذشته تجربه های زیادی به دست آورده ای که در آینده همگی به دردت خواهند خورد. کدورت های قدیمی را فراموش کن. با ابطنی خوب و خوش زندگی کن و این اتفاق را به فال نیک بگیر.

فال روزانه چهارشنبه ۱۰ بهمن ۹۷ + فال حافظ و فال تولد
فال روزانه چهارشنبه 97/11/10 مخصوص متولدین آذر امروز غرق عشق هستید. خانواده، دوستان و حتی عشق زندگی تان به سمت شما می‌آیند و بیش از همیشه به شما محبت می‌کنند. خوبی آن‌ها را بی پاسخ نگذارید و این حال خوب را با آن‌ها جشن بگیرید. زمان خوبی برای شرکت کردن در فعالیت‌های گروهی است. ثبت نام در باشگاه، شب شعر یا هر آنچه خستگی را از تن شما به در می‌کند، می‌تواند یکی از کار‌های مثبت امروزتان باشد. به زودی پولی که مدت‌ها انتظارش را می‌کشیدید، به دست تان می‌رسد.

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر: تو مقبول درگاه خداوندی و رحمت او شامل حالت می باشد. دولت و عزت نصیب تو شده و به لطف خداوند است که به ثروت می رسی. کاری را که می خواهی انجام بدهی بسیار سودمند است اما مواظب باش، خدا را فراموش نکنی که هر چه داری از اوست. همه در مقابلت هیچ اند پس از قدرت خود بصورت تازیانه استفاده نکن.

فال روزانه چهارشنبه ۱۰ بهمن ۹۷ + فال حافظ و فال تولد
فال روزانه چهارشنبه 97/11/10 مخصوص متولدین دی شما مدت هاست که به انتظار فرا رسیدن شرایط ایده آل تان نشسته اید که امروز نشانه‌هایی از آن را مشاهده خواهید کرد. این موضوع هم می‌تواند در مورد شرایط کاری باشد، هم در مورد روابط عاطفی تان. اگر در انتظار عشق زندگی تان بوده اید، یکی از همکاران یا دوستان قدیمی تان، که تاکنون به عنوان یک دوست معمولی با او در ارتباط بوده اید، جور دیگری به چشم تان می‌آید. فقط یادتان باشد که فرصت‌های طلایی زندگی تان را تنها از روی ترس از دست ندهید.

کنون که بر کف گل جام باده صاف است***به صد هزار زبان بلبلش در اوصاف است

بخواه دفتر اشعار و راه صحرا گیر***چه وقت مدرسه و بحث کشف کشاف است

تعبیر: قدر جوانی خویش را بدانید. فرصتهای طلایی را یکی یکی دارید از دست می دهید. به یار خود اعتماد کنید. با چشم عق به دور دست نگاه کنید. با یک اتفاق کوچک میدان را ترک نکنید. مقاوم باشید اگر هنری دارید آن را نشان بدهید که به نفع شماست و هوشیاری بهترین روش برای پیروزیتان می باشد.

فال روزانه چهارشنبه ۱۰ بهمن ۹۷ + فال حافظ و فال تولد
فال روزانه چهارشنبه 97/11/10 مخصوص متولدین بهمن خودتان را به دست موج‌ها بسپارید و با آن‌ها هم سو شوید. شما برای رسیدن به ساحل آرامش تلاش‌های زیادی کرده اید، حال زمان آن است که به تقدیر اعتماد کنید و باقی راه را به او بسپارید. گروهی از دوستان تان قصد سفر دارند، برای آرامش ذهن تان بد نیست با آن‌ها همسفر شوید. اگر فردی شما را نقد منفی کرد طوری که غرورتان را زیر سوال برد، سعی کنید خودتان را کنترل کنید و به جای عصبانیت، با لحنی آرام از خودتان دفاع کنید. مطمئنا سوتفاهمی بیش نبوده است.

دل و دینم شد و دلبر به ملامت برخاست***گفت با ما منشین کز تو سلامت برخاست

که شنیدی که در این بزم دمی خوش بنشست***که نه در آخر صحبت به ندامت برخاست

تعبیر: به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.

فال روزانه چهارشنبه ۱۰ بهمن ۹۷ + فال حافظ و فال تولد
فال روزانه چهارشنبه 97/11/10 مخصوص متولدین اسفند نسبت به روز‌های قبل، خوشحال‌تر هستید. مشکلات مالی و کاری که داشتید، تا حدودی حل شده و ذهن شما آرامش بیشتری را احساس می‌کند. بهتر است که این روز را به خود و شریک زندگی تان استراحت دهید و برای یک گشت و گذار لذت بخش، به بیرون از خانه بروید. بین شما و یکی از دوستان تان شکراب شده است. دلیل آن هم این است که شما محدودیت‌ها را نادیده گرفتید و به حریم خصوصی هم تجاوز کردید. یادتان باشد که هر چقدر هم که با طرف مقابل تان صمیمی باشید، باز هم نباید پایتان را فراتر از آنچه باید، بگذارید.

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست***سخن شناس نه‌ای جان من خطا این جاست

سرم به دنیی و عقبی فرو نمی‌آید***تبارک الله از این فتنه‌ها که در سر ماست

تعبیر: آنقدر در حال و هوای یار به وصال فکر کرده ای که زندگی را فراموش کرده و تمام سختی ها را به جان خریده ای. دل . دیده ات را با گریه به تاراج داده دیگر اشکی باقی نمانده است. هر چه مقدر و قسمت باشد همان می شود. امیدت را هیچ وقت از دست نده چون خداوند ارحم و الراحمین است.

فال روزانه چهارشنبه ۱۰ بهمن ۹۷ + فال حافظ و فال تولد
*همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید