کد خبر : 893614

فال روزانه شنبه 3فروردین 98 + فال حافظ و فال تولد 98/1/3

فال روزانه شنبه 3فروردین 98 + فال حافظ و فال تولد 98/1/3

فال روز تولد ( امروز شنبه 1398/1/3)

دوست عزیزی که 3 فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!
شما شخصی پرانرژی، اجتماعی، عاشق تفریح و خوش گذرانی، قابل اعتماد و مثبت اندیش هستید. مهارت ها و مثبت نگری شما باعث می شوند در هر کاری که می خواهید انجام دهید سنگ تمام گذاشته و بهترین نتایج را به دست بیاورید، اما باید مواظب باشید دمدمی مزاجی هایتان مانع موفقیت هایی که می توانید کسب کنید نشوند. شما امسال قادر خواهید بود به وضعیت مالی خود ثبات بیشتری ببخشید و با کسب درامد بیشتر خواهید توانست پول بیشتری را صرف رفاه و آسایش خودتان و خانواده تان بکنید. اگر قصد سرمایه گذاری دارید خرید و فروش ملک می تواند سود سرشاری برای شما به همراه داشته باشد. در محل کارتان نیز اوضاع نسبتا بر وفق مراد خواهد بود و تلاش هایتان مورد تأیید و تحسین مقامات مافوق قرار خواهند گرفت و پاداش هایی را نیز برایتان به همراه خواهند داشت. اواخر سال احتمال ترفیع رتبه برایتان خیلی زیاد خواهد بود. از لحاظ روابط عاطفی امسال برای شما سال خوبی خواهد بود و می توانید روابط بهتری را با شخصی که دوست دارید شکل بدهید و شاید حتی پیش از به پایان رسیدن امسال تصمیم به ازدواج بگیرید. اردیبهشت، مهر و دی ماه بهترین ماه های امسال خواهند بود. فال روزانه سه شنبه 28 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/28
فال روزانه شنبه 98/1/3 مخصوص متولدین فروردین
جذابیت درونی و رفتار خوب شما باعث شده اند که روابط بسیار خوبی با دوستان و خانواده داشته باشید و امروز وضعیت مطلوب این روابط قطعا به کارتان خواهد آمد. شاید برخی از بزرگترها کمی بدخلقی کنند، اما اعتماد به نفس خود را از دست ندهید و با آنها با احترام رفتار کنید. مطمئن باشید در نهایت به خواسته ی خود دست پیدا خواهید کرد. امروز علاقه چندانی به انجام وظایفتان احساس نمی کنید و دلتان می خواهد هر جایی که تفریحی در انتظارتان است به همان سو بروید. نادیده گرفتن وظایفتان می تواند برای شما عواقبی نه چندان خوشایند داشته باشد، پس بهتر است پیش از هر کاری به مسئولیت هایی که به عهده دارید رسیدگی کنید.
دل می‌رود ز. دستم صاحب دلان خدا را***دردا که راز پنهان خواهد شد آشکارا کشتی شکستگانیم‌ای باد شرطه برخیز***باشد که بازبینیم دیدار آشنا را
تعبیر: در جمع آوری پول و ثروت خیلی زیاده روی می‌کنی. بیش از اندازه برایت دردسر ساز می‌شود. قسمتی از مالت را انفاق کن آن وقت است که به مقاصد دیگر خود هم می‌رسی. مدعی هستی که مظلوم واقع شده ای، اما اینطور نیست بلکه یک عده هستند که زیردست تو مظلوم واقع می‌شوند و تو به آن‌ها فکر نمی‌کنی. مردم دار باش. کرم داشته باش. تو هم بنده‌ی خدا باش تا همیشه از خوبی زبانزد باشی.
فال روزانه سه شنبه 14 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/14
فال روزانه شنبه 98/1/3 مخصوص متولدین اردیبهشت
کار کردن روی پروژه های شخصیتان امروز ذهن شما را به خود مشغول کرده است. بعد از چند روز تفریح و مهمانی، امروز دلتان می خواهد کمی کار کنید. شاید بخواهید کمی درس بخوانید و یا فعالیت های هنری انجام دهید. هر برنامه ای که برای خودتان در نظر بگیرید به احتمال زیاد نتایج خیلی خوبی را برایتان به همراه خواهد داشت و از این که وقتی را صرف آن کرده اید پشیمان نخواهید شد. امروز بر سر یک دو راهی قرار گرفته اید و نمی دانید چه مسیری را باید در پیش بگیرید. نیازی نیست که همین حالا این چالش را پشت سر بگذارید و می توانید برای انتخاب مسیرتان به خودتان کمی وقت بدهید. کمی تنوع به برنامه تان بدهید و امروز را به استراحت بپردازید.
خواب آن نرگس فتان تو بی چیزی نیست***تاب آن زلف پریشان تو بی چیزی نیست از لبت شیر روان بود که من می ‌گفتم***این شکر گرد نمکدان تو بی چیزی نیست
تعبیر: در راهی که قدم نهاده ای هزاران رقیب داری که باید از میدان به در کنی. احساس غریبی می کنی اما به همین زودی چشمت به جمال یار روشن می شود و همگان برای اینوصل جشن خواهند گرفت. هیچ دردی نیست که درمان نداشته باشد. طبیب درد تو هم رسیدن به یار است.
فال روزانه سه شنبه 14 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/14
فال روزانه شنبه 98/1/3 مخصوص متولدین خرداد با وجود این که با توجه به فصل تعطیلات خودتان حتی فکش را هم نمی کنید، سرمایه گذاری هایی که در گذشته انجام داده اید بالاخره به نتیجه خواهند رسید. اگر قصد خرید یا فروش خانه ای را دارید امروز می تواند فرصت خیلی خوبی برای شروع مذاکرات مربوط به این معامله باشد. همه ی نشانه ها حاکی از این هستند که صبوری هایی که از خودتان نشان داده اید بالاخره دارند نتیجه می دهند و حداقل یکی از اهداف بلند مدتی که برای خود تعیین کرده بودید در یک قدمی شما قرار گرفته است. به خودتان اجازه بدهید که به جای محدود کردن افکارتان به وظایف روزمره، در عالم رویا فرو بروید. قدرت تخیل شما در حال حاضر بهترین داراییتان است، از استفاده از این قدرت خود نترسید.
اگر چه عرض هنر پیش یار بی‌ادبیست***زبان خموش ولیکن دهان پر از عربیست پری نهفته رخ و دیو در کرشمه حسن***بسوخت دیده ز حیرت که این چه بوالعجبیست
تعبیر: زندگی بدون او برایت میسر نیست. غم دوری و هجران را نمی توان تحمل کنی ولی فعلا" چاره ای جز این نداریو با گریه و زاری کردن کاری درست نمی شود. شاید در آینده وصال یار میسر شود. با امید رسیدن به مقصود با مرگ دست و پنجه نرم کن.
فال روزانه سه شنبه 14 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/14
فال روزانه شنبه 98/1/3 مخصوص متولدین تیر امروز شاید بخواهید با دوستانتان یک دور همی راه انداخته و آنهایی که برایتان عزیزتر هستند و یا افکار و نظراتی شبیه به شما را دارند دور هم جمع کنید. سعی کنید این دیدار را در فضای باز ترتیب دهید تا هم از مصاحبت این دوستان عزیز لذت ببرید و هم از هوای زیبای بهاری بهره مند شوید. امروز دوست دارید احساسات خود را به زبان آورده و با دیگران به اشتراک بگذارید، ولی از این کار می ترسید چرا که نگران هستید مورد سرزنش و انتقاد آنها قرار بگیرید. شما کمی حواس پرت شده اید و حواستان به اطرافتان نیست. این در حال حاضر چیز بدی نیست و ضرری به شما نخواهد رساند، ولی به شما اجازه نخواهد داد به کسی که دوست دارید به اندازه کافی توجه کنید.
گل در بر و می‌در کف و معشوق به کام است***سلطان جهانم به چنین روز غلام است گو شمع میارید در این جمع که امشب***در مجلس ما ماه رخ دوست تمام است
تعبیر: مشکلاتتان بزودی حل خواهد شد و شما به نیت خودتان خواهید رسید. بعد از تاریکی و غم، روشنایی در انتظار شماست. خودتان را برای کاری که می‌خواهید انجام دهید آماده سازید. با توکل به حق و راه و رسم دینداری به کام دلتان می‌رسید. راز خودتان را به کسی نگوئید.
فال روزانه سه شنبه 14 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/14
فال روزانه شنبه 98/1/3 مخصوص متولدین مرداد امروز همه ی اطرافیانتان شما را به خاطر تلاش ها و زحماتی که از خود نشان می دهید مورد تشویق و تأیید قرار خواهند داد، پس نگران این نباشید که مبادا کارهایتان دیده نشوند. شاید کلمات تحسین آمیز آنها را کمی دیرتر از آنچه انتظارش را دارید بشنوید، اما بدون شک آنها را خواهید شنید، پس میدان را به سادگی خالی نکنید. شما خیلی جدی و با اعتقادی راسخ پشت تصمیم هایتان ایستاده اید، ولی دیگران در درک رفتارتان دچار سوء تفاهم می شوند و در نتیجه احتمال این می رود که برای شما ایجاد مزاحمت کنند و مانعتان شوند. متاسفانه در حال حاضر این که بدانید چه می خواهید کافی نیست، پس انتظاراتتان را پایین بیاورید و موضعتان را کمی با انعطاف پذیری همراه کنید.
ساقی بیا که یار ز رخ پرده برگرفت***کار چراغ خلوتیان باز درگرفت آن شمع سرگرفته دگر چهره برفروخت***وین پیر سالخورده جوانی ز سر گرفت
تعبیر: آبی که ریخته شد دیگر جمع نمی شود. کاریست که انجام شده در صدد باش تا جبرانش کنی. هیچ سر بی گناهی بالای دار نمی رود. شما از این ورطه نجات پیدا می کنی. کدورت را با صفای دل به خوبی جواب بده. بندها باز می شوند و تو به آزادی خواهی رسید.
فال روزانه سه شنبه 14 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/14
فال روزانه شنبه 98/1/3 مخصوص متولدین شهریور شاید امروز بخواهید شم تجاری خود را به کار بیندازید و کمی پول در بیاورید. این می تواند فکر خیلی خوبی باشد و موفقیت قابل توجهی را برای شما به همراه داشته باشد، مخصوصا حالا که همه ی نشانه ها حاکی از آن هستند که شما امروز در هر فعالیتی که آغاز کنید موفق خواهید بود. شما امروز دارید کمی بیشتر از معمول در خرج کردن زیاده روی می کنید. کمی ولخرجی اشکالی ندارد، اما بهتر است مواظب باشید کفگیرتان در اثر زیاده روی به ته دیگ نخورد. امروز ممکن است عشق قدیمیتان با شما تماس بگیرد، البته به احتمال زیاد این تماس برای این نیست که از شما بخواهد به روزهای گذشته باز گردید و از شما کمک و راهنمایی می خواهد!
جز آستان توام در جهان پناهی نیست***سر مرا بجز این در حواله گاهی نیست عدو چو تیغ کشد من سپر بیندازم***که تیغ ما بجز از ناله‌ای و آهی نیست
تعبیر: شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.
فال روزانه سه شنبه 14 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/14
فال روزانه شنبه 98/1/3 مخصوص متولدین مهر
امروز مطالعه در مورد برخی مباحث جدید علمی و یا شاید هم سیاسی شما را به خود مشغول خواهد کرد و شاید بخواهید اصلا از خانه بیرون نروید و بیشتر وقتتان را صرف مطالعه و کسب اطلاعات در مورد این موضوع کنید. با این حال، توصیه ی ما به شما این است که خودتان را بیش از اندازه خسته نکنید و برای تفریح و استراحت هم به اندازه ی کافی وقت بگذارید. حالا که در تعطیلات به سر می برید چرا زمانی را در روز به ورزش کردن اختصاص نمی دهید؟! این می تواند فرصت فوق العاده ای برای شما باشد تا در طول تعطیلات خودتان ورزش را هم وارد برنامه ی روزای خود کنید و بعد از تعطیلات هم به همین ترتیب ادامه بدهید.
حسن تو همیشه در فزون باد***رویت همه ساله لاله گون باد اندر سر ما خیال عشقت***هر روز که باد در فزون باد
تعبیر: دارید خودتان را خسته می کنید و کاری از پیش نمی برید. هر چه شما در فکر وصل یار هستید او در حال فرار است پس خودتان را آزار ندهید و پافشاری تان بی مورد است.قسمت اینطور بوده.فقط دست به دعا بردارید و متوسل به قرآن شوید و مرادتان را از حق تعالی بخواهید. انشاالله که خیر است.
فال روزانه سه شنبه 14 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/14
فال روزانه شنبه 98/1/3 مخصوص متولدین آبان شما برنامه هایی برای دیدار و دور هم جمع شدن با دوستانتان چیده اید که بی صبرانه در انتظار زمان فرا رسیدن آن هستید. اما متأسفانه باید به شما بگوییم که به احتمال زیاد این دیدار با تأخیرها و مشکلاتی همراه خواهد بود که ممکن است شما را کمی عصبی کنند، با این حال شما به هیچ وجه قصد ندارید تسلیم شوید. تمرکز و پشتکار شما خیلی بیشتر از روزهای دیگر هستند و به همین دلیل هم قصد ندارید پیش از به دست آوردن خواسته هایتان میدان را خالی کنید و هر کاری را که شروع کنید تا به پایان ادامه خواهید داد. امروز می تواند روز خیلی خوبی برای شروع یا ادامه ی کارهایی باشد که برایتان از اهمیت زیادی برخوردار هستند.
صبحدم مرغ چمن با گل نوخاسته گفت***ناز کم کن که در این باغ بسی، چون تو شکفت گل بخندید که از راست نرنجیم ولی***هیچ عاشق سخن سخت به معشوق نگفت
تعبیر: زندگی بدون او برایت میسر نیست. غم دوری و هجران را نمی‌توان تحمل کنی، ولی فعلا" چاره‌ای جز این نداریو با گریه و زاری کردن کاری درست نمی‌شود. شاید در آینده وصال یار میسر شود. با امید رسیدن به مقصود با مرگ دست و پنجه نرم کن.
فال روزانه سه شنبه 14 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/14
فال روزانه شنبه 98/1/3 مخصوص متولدین آذر امروز بالاخره نتیجه ی تلاش های خود را در ارتباط با موضوعی که برایتان از اهمیت نسبتا زیادی برخوردار است، خواهید دید. همه ی نشانه ها حاکی از آن هستند که پیشرفت قابل توجهی در این زمینه در انتظارتان خواهد بود. تمرکز و جاه طلبی شما اثرات خوبی روی میزان پیشرفت و موفقیت شما داشته اند و اطرافیانتان نیز متوجه این موضوع هستند. امروز پرداختن به تفریح و سرگرمی ایده خیلی جالبی به نظر می رسد ولی شما نگران این هستید که مبادا به انتظاراتی که دیگران از شما دارند رسیدگی نکنید و آنها را از خودتان ناراحت کنید. ولی اگر به مسئولیت هایتان به طور شایسته ای رسیدگی کرده باشید می توانید با خیال راحت امروز را روز خودتان بنامید.
ای فروغ ماه حسن از روی رخشان شما***آب روی خوبی از چاه زنخدان شما عزم دیدار تو دارد جان بر لب آمده***بازگردد یا برآید چیست فرمان شما
تعبیر: در انجام کاری که در پیش داری درنگ و شتاب نکن. عشق و محبت و ایمان به هدف تو را بهتر و زودتر به هدف می‌رسانند. در امر ازدواج موفق خواهی شد.
فال روزانه سه شنبه 14 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/14
فال روزانه شنبه 98/1/3 مخصوص متولدین دی امروز ممکن است کمی مطالعه در تنهایی خودتان برای شما لذت بخش ترین کاری باشد که به ذهنتان می رسد. موضوع جدیدی به یکباره برایتان جذابیت پیدا کرده است و دلتان می خواهد در مورد آن به مطالعه بپردازید. تمرکز شما در حال حاضر در سطح بسیار بالایی قرار دارد و پشتکار قابل توجهی نیز دارید، در نتیجه هر کاری که امروز آغاز کنید به احتمال زیاد با موفقیت همراه خواهد بود. البته به شما توصیه می کنیم خودتان را با مطالعه ی بیش از حد خسته نکنید. سعی کنید از این هوای زیبای بهاری بیشترین بهره ی ممکن را ببرید و به جای حبس کردن خودتان در خانه به گردش در طبیعت بروید تا حال و هوایتان عوض شود.
ای نسیم سحر آرامگه یار کجاست***منزل آن مه عاشق کش عیار کجاست شب تار است و ره وادی ایمن در پیش***آتش طور کجا موعد دیدار کجاست
تعبیر: اگر کار را برای رضای خداوند انجام داده ای پس چرا دیگر شکایت می کنی. خداوند مزد تو را می دهد. پیر دانایی راه تاریک تو را با علم خودش روشن می کند ولی راه بسیار طولانی و مقصد دور است. تو از عاقبت گناه باخبری پس چرا گناه می کنی. با توسل به قرآن آبروی ریخته ات بر می گردد.
فال روزانه سه شنبه 14 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/14
فال روزانه شنبه 98/1/3 مخصوص متولدین بهمن امروز خاطراتی قدیمی در ذهنان زنده خواهند شد که شما را به فکر تماس گرفتن با یکی از دوستان قدیمی و یا اقوامی خواهند انداخت که برای مدتی طولانی از آنها بیخبر بوده اید. برخی از خاطراتی که به یاد می آورید ممکن است کمی تلخ باشند و اتفاقاتی نه چندان خوشایند را به یادتان بیاورند که سعی در فراموش کردن آنها داشته اید. خودتان را با فکر کردن به این چیزها آزار ندهید، این روزها خیلی زیباتر از آن هستند که بخواهید آنها را با این افکار بیهوده خراب کنید. امروز دوری از عشقتان شما را ناراحت کرده است و احساس می کنید که او دیگر دوستتان ندارد، ولی زود قضاوت نکنید، چون به احتمال زیاد او دلیل خوبی برای این وضعیت دارد.
یا رب این شمع دل افروز ز کاشانه کیست***جان ما سوخت بپرسید که جانانه کیست حالیا خانه برانداز دل و دین من است***تا در آغوش که می‌خسبد و همخانه کیست
تعبیر: روز به روز کارت رونق بیشتر می گیرد. همای سعادت بالای سرت سایه انداخته است. در جیتجوی چیزی هیتی که نزدیک توست. بیشتر دقت کن، پیدایش می کنی. هر کس خواست به تو بلایی برساند خود دچار بلا شد. هر لحظه مقامت و زندگیت بهتر از لحظه ی پیش می شود. در این حال از یاد خدا غافل نشو.
فال روزانه سه شنبه 14 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/14 فال روزانه شنبه 98/1/3 مخصوص متولدین اسفند امروز فعالیت های اجتماعی مختلف بخش عمده ای از زمان شما را به خود اختصاص خواهند داد. خواه برای ترتیب دادن یک مهمانی برنامه ریزی کنید و خواه به عنوان مهمان در این جمع ها شرکت کنید، در هر صورت وقت زیادی را در این رابطه صرف خواهید کرد. البته اگر به عنوان مهمان بخواهید جایی بروید به احتمال زیاد به بیش از یک مهمانی خواهید رفت. خوشبختانه شما در حال حاضر خیلی اجتماعی تر از همیشه هستید و می توانید به راحتی با دیگران ارتباط برقرار کنید و شاید حتی بتوانید دوستی های جدیدی را آغاز کنید. در هر صورت به خاطر داشته باشید که حتما زمانی را هم برای خودتان و کارهای شخصیتان کنار بگذارید.
صبا اگر گذری افتدت به کشور دوست***بیار نفحه‌ای از گیسوی معنبر دوست به جان او که به شکرانه جان برافشانم***اگر به سوی من آری پیامی از بر دوست
تعبیر: در جمع آوری پول و ثروت خیلی زیاده روی می کنی. بیش از اندازه برایت دردسر ساز می شود. قسمتی از مالت را انفاق کن آن وقت است که به مقاصد دیگر خود هم می رسی. مدعی هستی که مظلوم واقع شده ای اما اینطور نیست بلکه یک عده هستند که زیردست تو مظلوم واقع می شوند و تو به آنها فکر نمی کنی. مردم دار باش. کرم داشته باش. تو هم بنده ی خدا باش تا همیشه از خوبی زبانزد باشی.
فال روزانه سه شنبه 14 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/14
*همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید