کد خبر : 875378

فیلم ویدئویی «عروس بندر» نخستین تجربه کارگردانی امیر معقولی که فیلمبرداری آن در بندرعباس انجام شد و با محوریت طنز ساخته شده به زودی وارد شبکه خانگی میشود.

به گزارش شمانیوز: فیلم ویدئویی «عروس بندر» نخستین تجربه کارگردانی امیر معقولی که فیلمبرداری آن در بندرعباس انجام شد و با محوریت طنز ساخته شده به زودی وارد شبکه خانگی میشود.

فيلم برداري عروس بندر از ٢٤ ارديبهشت شروع شد و دهم خرداد ماه به پايان رسيد.

امیر معقولی پیش از این به عنوان مدیر فیلمبرداری فعالیت داشت و این فیلم نخستین تجربه کارگردانی او محسوب میشود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: جوانی به تازگی به ایران بازگشته و خواننده زیرزمینی است. اما به خانواده اش می گوید که در رشته جانورشناسی تحصیل کرده و همین دروغ او را دستخوش حوادثی با دستمایه های کمدی می کند که پس از فراز و نشیب هایی که در طول داستان دارد، با یک دختر بندری ازدواج می کند.

یوسف تیموری و دریا خزائی بازیگران نقش اصلی و همچنین علی صادقی، علی کاظمی، جواد زیتونی، زهره فکور صبور و بازیگر خردسال علیرضا وفاداری در این فیلم به ایفای نقش میپردازند.

از ديگر عوامل اين فيلم ميتوان برنامه ریز هادی رحیمی خاص، دستیار‌یک رامین معقولی، انتخاب بازيگر و پخش رسانه سعيد پوريامدیر، تولید محمد رضا مجد، جانشین تولید و مدیر تدارکات محمد سیانکی ، نویسنده‌ مجید سعیدیان ، مشاور فیلمنامه سعید اقا خانی، تهیه کننده رضا وفاداری ، طراح گریم رضا سعیدی، صدا بردار‌ هاشم زنگی ، مدیر تصویر‌برداری امیر معقولی ، طراح صحنه ولباس محسن ارشدی، منشی صحنه زینب کشاورز نام برد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید