کد خبر : 882729

با این‌که این زوج هنرمند ۱۸ سال پیش از هم جدا شدند و محب‌اهری مجدداً ازدواج کرده است، در این روزها که بیماری محب‌اهری شدید شده و به علت وخامت حالش در بیمارستان بستری‌ست، منافی ظاهر در کنار اوست و از او پرستاری می‌کند.

با این‌که این زوج هنرمند ۱۸ سال پیش از هم جدا شدند و محب‌اهری مجدداً ازدواج کرده است، در این روز‌ها که بیماری محب‌اهری شدید شده و به علت وخامت حالش در بیمارستان بستری‌ست، منافی ظاهر در کنار اوست و از او پرستاری می‌کند.
همسر سابق محب اهری + تصاویر
راز جدایی فرحناز منافی ظاهر از حسین محب اهری فرحناز منافی ظاهر بازیگر سینما و تلویزیون در یک مصاحبه از علت جدایی از همسرش حسین محب اهری گفت و پرده از راز دلیل جدایی شان برداشت. فرحناز منافی ظاهر بازیگر فیلم‌های امام علی و پدرسالار همسر سابق حسین محب اهری بود. این بازیگر موفق سینما و تلویزیون که با فیلم عروس ساخته بهروز افخمی وارد سینما شد و در فیلم پدر سالار و امام علی خوش درخشید. فرحناز منافی ظاهر و حسین محب اهری زوج عاشق پیشه سینمای ایران بودند که خبر جدایی شان همه را شوکه کرد. فرحناز منافی ظاهر در یک مصاحبه صحبت‌هایی از جدایی از حسین محب اهری به میان آورده و از رابطه شان بعد از طلاق گفت و پرده از راز علت جدایی شان برداشت. جدایی حسین محب اهری و همسرش فرحناز منافی ظاهر در حالی مطرح شد که هیچکس باورش نمیشد که این دو بازیگر با این سن پایشان به دادگاه باز گردد. دلیل طلاق حسین محب اهری و فرحناز منافی ظاهر از زبان بازیگر زن بسیار شنیدنیست، زیرا عقیده دارد که چشمشان کردند و زندگی خوبی داشتند. فرحناز منافی ظاهر در یک مصاحبه صحبت‌هایی از جدایی از حسین محب اهری به میان آورده و از رابطه شان بعد از طلاق. بازیگر زن دلیل طلاق خود را میل حسین محب اهری به تنها زندگی کردن اعلام کرد و اینکه به زور کسی را نمیتوان نگه داشت.
همسر سابق محب اهری + تصاویر فرحناز منافی ظاهر و حسین محب اهری را بهتر بشناسید فرحناز منافی ظاهر همسر سابق حسین محب اهری بازیگر سینما و تلویزیون است. حسین محب اهری بازی در سینما را از سال ۱۳۶۵ با ایفای نقش کوچکی در فیلم رابطه به کارگردانی پوران درخشنده آغاز کرد. فرحناز منافی ظاهر بازی در تئاتر را از سال ۱۳۵۴ و بازی در سینما را از سال ۱۳۶۹ با «عروس» به کارگردانی «بهروز افخمی» آغاز کرد. از سال ۱۳۵۷، وارد تلویزیون شد و در سریال هایی، چون امام علی به کارگردانی سید داود میرباقری، پدرسالار، این خانه دور است، روزگار قریب، روز حسرت و در چشم باد ایفای نقش کرده است. این بازیگر سینما و تلویزیون فعالیتش را در سال ۱۳۴۸، با گویندگی در گروه کودک رادیو و بازی در نمایش‌های رادیویی آغاز کرده است. حسین محب اهری سال هاست به عنوان بازیگر در آثار سینمایی و تلویزیونی بازی می‌کند. دهه شصتی‌ها این بازیگر را با برنامه نمایشی مبصر چهار ساله کلاس می‌شناسند، اما او در آثاری مانند محله بهداشت، سربداران، باجناق ها، چاق و لاغر، پایتخت، معمای شاه، اسپاگتی در هشت دقیقه، وقتی همه خواب بودیم، پسر آدم دختر حوا و... بازی کرده است. حسین محب اهری بازیگر سریال‌های خوب سینما و تلویزیون سالهاست که بیماری سرطان دست و پنجه نرم میکند. این هنرمند خوب کشورمان درباره بیماری اش میگوید:سال ۷۹ اولین بار بود که درگیر سرطان شدم و ۹ سال از آن ماجرا گذشت و دوباره قصه آغاز شد. دکتر گفت: ممکن است که سرطان شما برگشته باشد. دوباره اسکن کردیم و گفتند در ریه چپ، ریه راست، گردن و پا، تومور دارید به اندازه‌های متفاوت. دوباره رفتم سراغ جراح و کشاله ران را عمل کردم به اندازه یک گردو و دوباره شیمی درمانی کردم و خوب شد، اما دوباره این بیماری عود کرد. بیماری سرطان، طحال، کسیه صفرا، ریه راست، اطراف مثانه و روده هایم را درگیر کرده است. فیلم‌های فرحناز منافی ظاهر فرحناز منافی ظاهر در فیلم هایی، چون:عروس (بهروز افخمی - ۱۳۶۹). مدرسه پیرمرد‌ها (علی سجاید حسینی - ۱۳۷۰) سیرک بزرگ (اکبر خواجوئی - ۱۳۷۰). پرواز در نهایت (۱۳۷۰). راز چشمه سرخ (علی سجادی حسینی - ۱۳۷۱). روز فرشته (بهروز افخمی - ۱۳۷۲) همسر (مهدی فخیم زاده - ۱۳۷۲). راه افتخار (داریوش فرهنگ - ۱۳۷۳). هدف (بهرام کاظمی - ۱۳۷۳). تحفه هند (محمدرضا زهتابی - ۱۳۷۴) عروس کاغذی (۱۳۷۴). شریک زندگی (سیدعلی خوشن نشین - ۱۳۷۴). روزی که خواستگار آمد (فریال بهزاد - ۱۳۷۵) دختر شیرینی فروش (ایرج طهماسب - ۱۳۸۰) مجموعه‌های تلویزیونی که این بازیگر در آن به ایفای نقش پرداخته است. همه چیز آنجاست (۱۳۹۳). امام علی (۱۳۷۶). در چشم باد (۱۳۸۷). روز حسرت (۱۳۸۷) روزگار قریب (۱۳۸۶-۱۳۸۷). پدرسالار (۱۳۷۴)
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید