کد خبر : 882761

حاشیه‌هایی برای مجری‌های زن تلویزیون

حاشیه‌ها بخشی عادی از زندگی سلبریتی‌ها و افراد معروف هستند. اما در جامعه ما سلبریتی‌های خانم حواشی و دردسر‌های زیادتری دارند. جامعه ایرانی حساسیت خاصی به پوشش و آرایش بانوان دارد و صد البته این حساسیت در مورد بازیگران و افراد مطرح بیشتر است.

به گزارش شمانیوز: مجری ها و بازیگران تلویزیون این روزها کم و بیش درگیر شایعه هستند. اما اتفاقی که در روزهای اخیر برای مجری معروف تلویزیون افتاده، بی سابقه بوده است. سردبیر یک روزنامه رسمی کشور از پوشش و آرایش غلیظ ژیلا صادقی انتقاد کرده و مسئولان صدا و سیما را به روز قیامت حواله داده است.
حاشیه‌ها بخشی عادی از زندگی سلبریتی‌ها و افراد معروف هستند. اما در جامعه ما سلبریتی‌های خانم حواشی و دردسر‌های زیادتری دارند. جامعه ایرانی حساسیت خاصی به پوشش و آرایش بانوان دارد و صد البته این حساسیت در مورد بازیگران و افراد مطرح بیشتر است.
آرایش غلیظ ژیلا صادقی برایش دردسر ساز شد
به تازگی سردبیر یکی از جراید به مجری معروف تلویزیون به خاطر پوشش و ظاهرش حمله کرده است. گویا پوشش و آرایش این مجری به نظر او آن قدر زشت و زننده بوده که او را به روز قیامت حواله داده است. ژیلا صادقی، همان مجری معروف است که به تندی از او انتقاد شده است.
آرایش غلیظ ژیلا صادقی برایش دردسر ساز شد
ژیلا صادقی به همراه مهمانانش در ویژه برنامه شب یلدا
این دردسر برای ژیلا صادقی از کجا شروع شده است؟ خانم ژیلا صادقی از جمله مجری‌های محبوب تلویزیون است که تا به حال دچار دردسری از این دست نشده بود. او بعد از مدت‌ها با برنامه‌ای ویژه شب یلدا به تلویزیون برگشت. ژیلا صادقی، مجری ویژه برنامه شب یلدا در شبکه ۲ و میزبانان میهمانان این برنامه بود. خانم صادقی در این برنامه با لباسی متفاوت و سنتی به رنگ قرمز به صحنه آمده بود.
سردبیر روزنامه خراسان از آرایش غلیط مجری تلویزیون انتقاد کرد
ژیلا صادقی در ویژه برنامه شب یلدا
چند روز بعد از پخش برنامه ژیلا صادقی، سردبیر روزنامه خراسان از پوشش و آرایش این مجری انتقاد کرده است. محمد سعید احدیان، رییس صدا و سیما را خطاب قرار داده و از او بابت برنامه‌های خوب صدا و سیما به ویژه خندوانه تشکر کرده است.
آرایش غلیظ ژیلا صادقی برایش دردسر ساز شد
احدیان در ادامه به برنامه شب یلدای شبکه ۲ اشاره کرده است. او گفته که آرایش مجری این برنامه بسیار غلیظ و لباسش تبرج گونه(خودنمایانه) بوده است. احدیان حتی حرکات و رفتار خانم صادقی را هم خودنمایانه دانسته است.
سردبیر خراسان به علی عسگری گفته یا برای روز قیامت به خاطر این اعمال باید حجتی داشته باشید و یا این اعمال را در تلویزیون اصلاح کنید.

مجریان و بازیگرانی که به دلیل نوع پوشش و آرایش به زیر تیغ برده شده اند

در سال‌های گذشته مجری‌های تلویزیون و مهمانان آن‌ها، حاشیه‌های زیادی به وجود آورده اند.

آزاده نامداری در صدر مجری های پرحاشیه تلویزیون قرار دارد که به خاطر پوشش و حرکاتش در برنامه زنده تلویزیون مورد حمله قرار گرفته است. این مجری با این که با چادر در برنامه‌ها حاضر می‌شد، اما به دلیل سبک پوشش و رنگ‌هایی که در لباسش استفاده می‌کرد، مورد توجه بود.
آزاده نامداری با برنامه تازه‌ها در تلویزیون شناخته شد و از همان ابتدا هم به خاطر ظاهر و رفتار متفاوتش جلب توجه می‌کرد.
آرایش غلیظ ژیلا صادقی برایش دردسر ساز شد
او که همیشه با روسری‌های رنگی و گاهی شلوار جین به صحنه می‌رفت، در چند برنامه زنده چادر رنگی سر کرد. استفاده از چادر رنگی، اقدامی بود که صبر منتقدان تندروی تلویزیون را لبریز کرد و بسیاری او را به رفتار زننده و جلف متهم کردند.
حتی برخی گفتند که آزاده نامداری با رفتار بسیار صمیمی (به عقیده آن‌ها جلف) با مهمان‌های برنامه، جایگاه رسانه ملی را هم به چالش کشیده است.
البته بعد‌ها این مجری به دلیل داستان‌های دیگری مدتی هم ممنوع الکار شد چرا انتشار عکس‌های بی حجابش در سوئیس جنجال زیادی به پا کرد. هرچند آزاده نامداری می‌گفت: در کنار محارم خود در یک محیط سرسبز نشسته بوده و امکان دارد به صورت ناگهانی روسری از سرش افتاده باشد و نمی‌داند آن فردی که این تصاویر را ازوی گرفته با چه قصد و نیتی این کار را انجام داده است.اما به هر حال این موضوع برای مدتی روی کارش تأثیر گذاشت.
آرایش غلیظ ژیلا صادقی برایش دردسر ساز شد
یکی دیگر از موارد دیگر که در تلویزیون جنجال آفرید، حضور الهام حمیدی در یکی از برنامه‌های تلویزیونی معروف بود. در آن برهه باز تعدادی گفتند که چرا الهام حمیدی با آرایش زیاد، ناخن‌های کاشته شده رنگی و کفش ۱۵ سانتی به رسانه ملی آمده است. تعدادی از این منتقدان اعتقاد داشتند که خانم حمیدی با این پوشش در تلویزیون به خون شهدا بی حرمتی کرده است.
تا کنون نه خانم صادقی و نه هیچ یک از مسئولان صدا و سیما به این خبر واکنش نشان نداده اند.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید