کد خبر : 883794

پرستو صالحی چند روز قبل پستی گذاشت و خبر ازدواجش را رسانه‌ای کرد. این خبر سیل تبریکات هنرمندان را در پی داشت. صالحی درباره همسرش هنوز اطلاعاتی نداده است اما طبق نوشته شاهین صمدپور، همسر وی از افراد معروف سینما نیست.

پرستو صالحی چند روز قبل پستی گذاشت و خبر ازدواجش را رسانه‌ای کرد. این خبر سیل تبریکات هنرمندان را در پی داشت. صالحی درباره همسرش هنوز اطلاعاتی نداده است اما طبق نوشته شاهین صمدپور، همسر وی از افراد معروف سینما نیست.
«پرستو صالحی» و خاطره «زیر آسمان شهر»
شاید از هر کسی درباره آخرین سریالی که پرستو صالحی بازی کرده است، بپرسید بیشتر آنها به «زیر آسمان شهر» اشاره کند. در واقع بعد از این سریال بازی قابل توجه‌ای از این بازیگر دیده نشد. فعالیت وی بیشتر به فضای مجازی، حضور در برنامه‌های تلویزیون و بازی در تعداد کمی از سریال ها و فیلم‌ها معطوف شد.
وقتی «ماه عسل» سکوی پرش خانم بازیگر شد
پرستو صالحی بعد از حضور در ماه عسل و بیان زندگی پُر فراز و نشیبش مورد توجه رسانه‌ها و کاربران فضای مجازی قرار گرفت طوری که بعد از آن ماجرا توانست آن تعداد مخاطب را با حواشی نظریات جنجالی‌اش حفظ کند. حضور این بازیگر در ماه عسل از این نظر عجیب بود که تابحال هیچ بازیگر و فرد مشهور این گونه از رازهای زندگی خود پرده برنداشته بود.
پرستو صالحی: خواستگار ندارم!
پرستو صالحی در مصاحبه‌ای با تی وی پلاس به خواستگار نداشتنش اشاره کرد. وی گفت: «... ماها(بازیگران) خواستگار نداریم.... آقایون ایرانی فکر می‌کنن خانم‌های بازیگر، زن زندگی نیستند و این کاملا غلط است... اگه نگاه بکنن می‌بینند کسانی که زندگی می‌کنند خیلی هم بچه‌هاشون را دوست دارند... نمی‌دونم چه تصور غلطیه اما این جوری نیست... »
خواستگاری علی صالحی از پرستو صالحی روی آنتن زنده
سال گذشته هم علی صالحی روی آنتن زنده از پرستو صالحی خواستگاری کرد. بعد از حواشی این ماجرا هر دو بازیگر این اتفاق را شوخی دانستند!
دعوای آزاده و پرستو!
چند ماه قبل آزاده نامداری از هنرمندانی که به دعوت افطاری رئیس جمهور نه گفتند انتقاد کرده بود. پرستو صالحی هم در جواب او در استوری اینستاگرامش نوشت: در تاریخ تلویزیون ایران شما به عنوان سمبل ریا و تزویرید بهتر هست که سکوت بفرمایید برای خودتون میگم. نامداری هم از خجالت پرستو صالحی درآمد و اینگونه جوابش را داد: خانوم صالحی اینکه شما درکی از شرایط کشور ندارید، و تو هر سوراخی میشه پیداتون کرد نشان از حال بدتون داره البته به این حال بد توی ماه عسل اعتراف کردید کسی از شما توقع نداره، چون معلوم الحالید از گذشته تا امروز من که شما رو خووووب میشناسم پس بهتره ساکت باشید... برادر پرستو صالحی هم در پاسخ به نامداری درباره علت حضورشان در ماه عسل نوشت: ما در ماه عسل اومدیم تا از یه معضل اجتماعی که خیلیا درگیرشن حرف زدیم.
«پرستو صالحی» طلاهایش را به حراج گذاشت!
پرستو صالحی چند وقت پیش خطاب به دکتر نوبخت که از مردم خواسته بود طلاها و پول‌هایشان وارد فعالیت اقتصادی کنند ویدئویی منتشر کرد و اعلام کرد که طلاهایش را به حراج گذاشت.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید