کد خبر : 884465

در خیابان مولوی تهران به دنیا آمد و بزرگ شده تهرانسر و محله دریاست. پدرش تهرانی و مادرش تبریزی است. یک برادر به نام مهدی دارد که از او ۵ سال بزرگتر است و آهنگسازی می‌کند. سال ۱۳۷۳ سال وارد دانشگاه شد و در رشته نقاشی به ادامه تحصیل پرداخت. بازیگری را با مجموعه طنز جنگ ۳۹، داریوش کاردان آغاز کرد؛ و خیلی زود به جرگه کارگردانان تلویزیونی پیوست. از سال ۱۳۷۶ بود که برنامه گل‌ها را ساخت و پس از آن حرف تو حرف، سپس در برنامه ۱۳۷۷، با مهران مدیری هم بازی شد، سپس این چند نفر را کارگردانی کرد و ساخت که در بین مردم به نام هژیر‌ها معروف شده بود. بعد از آن هم، زیر آسمان شهر را کارگردانی کرد و ساخت که آغازی شد برای پخش هر شب سریال‌ها در تلویزیون. قسمتی از گفتگو با مهران غفوریان مهران غفوریان یکی از بهترین بازیگران طناز سینما و تلویزیون ایران است. «مجید دلبندم» و «زیر آسمان شهر» از آثار قدیمی اوست که هنوز بعد از سال‌ها در ذهن مخاطب باقی مانده است. چند سالی است که دیگر از ایشان تجربه بازی و کارگردانی جدیدی ندیدیم، اما اکنون حدود ۲ سال است که با آثار سعید آقاخانی و رامین ناصر نصیر در تلویزیون به نقطه اوج خود رسیده است. او حرف‌های جالبی در این مصاحبه زد که خواندش خالی از لطف نیست.
خانواده هنری ما خانوادگی در عرصه هنر فعالیت داریم. پدر خدا بیامرزم نقاشی می‌کرد. من هم از زمان کودکی به دستیاری و شاگردی ایشان پرداختم. بعد از چندین سال کار نقاشی، به حرفه بازیگری علاقه‌مند شدم و این علاقه منجر به بازیگری و کارگردانی ام شد. مهدی برادرم هم کار‌های هنری از جمله خوانندگی انجام می‌دهد و مادر عزیزم هم خانه داری و آشپزی هنری غیر قابل وصف دارد.
زندگی نامه مهران غفوریان+تصاویر خصوصیات شخصی ام من برخلاف شخصیت‌هایی که در بازی می‌کنم، خیلی جدی ام و در زمان کار با جدیت تمام کارهایم را دنبال می‌کنم. کسانی که با من کار کرده اند از خصوصیات اخلاقی من با خبر هستند، ولی در کل سعی می‌کنم هر کاری را در زمان خودش انجام دهم. راه حل مشکلات مشکلات مردم با صداقت درست می‌شود. کسی که صداقت در زندگی اش وجود نداشته باشد با مشکلات زیادی روبه رو می‌شود. اما کسی که با صداقت زندگی اش را بچرخاند مشکلی در زندگی اش به وجود نخواهد آمد. شرط نقش برای بازی زمانی که کاری به من پیشنهاد می‌شود اولین شرط من برای حضور در آن فبلم یا سریال، فیلم نامه و کارگردان خوب است. اگر این امکانات فراهم شود با کمال میل نقش را می‌پذیرم و بازی می‌کنم.
زندگی نامه مهران غفوریان+تصاویر برخورد با مردم مردم ایران مردمان هنرمندی هستند و همیشه به ما لطف دارند ما را که در خیابان یا مکان‌های عمومی می‌بینند استقبال می‌کنند و محبت خودشان را از ما دریغ نمی‌کنند. آرزو می‌کنم که بتوانم با کار‌هایی که انجام می‌دهم گوشه‌ای از محبت‌های مردم را جبران کنم.
شما می توانید در انتهای این خبر(قسمت نظرات) نقطه نظر خود را در اختیار سایر خوانندگان مطلب قرار دهید
منبع:بیتوته
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید