کد خبر : 884498

در این مطلب میخواهیم شما را با مهدیه نساج و سامرند معروفی تازه عروس داماد سریال مینو به همراه عکس و بیوگرافی کوتاهی از این دو بازیگر آشنا کنیم.

سریال مینو به کارگردانی امیرمهدی پور وزیری سریال این شب‌های شبکه یک سیما است که با حضور بازیگرانی جدید در کنار چهره‌های با سابقه از ۱۷ آذر روی آنتن شبکه یک سیما رفت. مینو روایتی عاشقانه با درون مایه‌ای از دفاع مقدس است که مهدی همایونفر تهیه کنندگی آن را برعهده دارد.
سریال مینو داستان عاشقانه‌ای است که در تابستان و پاییز پنجاه و نه در روز‌های آغازین جنگ تحمیلی می‌گذرد. این مجموعه، داستان زندگی سه قهرمان به نام مینو، عماد و رضا است که درگیر حوادث پیش از انقلاب می‌شوند و تا شروع جنگ تحمیلی درگیری‌هایی دارند.
مهدیه نساج بازیگر نقش مینو در این سریال است که در داستانی عاشقانه با مضمون دفاع مقدس در نقش مینو توانست نگاه‌های زیادی را متوجه خود کند.
تازه عروس داماد سریال مینو را بهتر بشناسید +تصاویر بازیگران
مهدیه نساج چند روز پیش مراسم ازدواجش با سامرند معروفی را جشن گرفت و با انتشار عکسی از این مراسم خبر ازدواجش را به صورت رسمی اعلام کرد. سامرند معروفی یکی دیگر از بازیگران سریال مینو است که خبر ازدواجش با مهدیه نساج با انتشار همان عکس از مراسم ازدواجشان علنی شد.
تازه عروس داماد سریال مینو را بهتر بشناسید +تصاویر بازیگران
مهدیه نساج بازیگری را از تئاتر آغاز کرد و با بازی در سریال آسپرین، رخساره و زیر پای مادر در نقش سارا دیده شد و در سریال مینو ایفاگر یکی از نقش‌های اصلی این سریال شد. سامرند معروفی بازیگر و دستیار کارگردان کشورمان است که در فیلم هایی، چون خانواده دکتر ماهان، پرسه در مه، جلال الدین، عقاب صحرا، خماری و. به عنوان بازیگر یا دستیار حضور داشت.
تازه عروس داماد سریال مینو را بهتر بشناسید +تصاویر بازیگران
بازیگرانی، چون عباس غزالی، پروانه معصومی، سیاوش طهمورث، محمود پاک نیت، سلمان فرخنده، مهدیه نساج، شیوا ابراهیمی، نازنین کیوانی، مالک سراج، میثم رازفر، محمد صادق ملک، محمد رضا چرختاب، فرزین محدث، سوده ازقندی، مهدی موسی خانی، سامرند معروفی، اسماعیل موحدی، مسعود رحیم پور، پونه احمدی، شادی شیرمردی، ملیکا عبدالهی، ابولفضل حاج علی خانی، حامد جعفری کیا، محمد عفراوی، مجتبی دربندی، جمشید حصاری، حمیدرضا محمدی، سینا رستگاری، مرحوم مهرداد ابراهیی و بازیگرکودک:محمد احسان قاسمی در سریال مینو ایفای نقش کرده اند.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید