کد خبر : 889706

الناز شاکردوست در سال ۱۳۶۳ در یکی از محله‌های تهران چشم به دنیا گشود.

نظرشما درمورد النازشکاردوست چیست؟
نام:الناز
نام خانوادگی:شاکردوست تاریخ تولد:۱۳۶۳/۴/۷ محل تولد:تهران تحصیلات:دانشجوی هنر
الناز شاکردوست بازیگر و طراح صحنه و لباس سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی است. الناز شاکردوست بازیگری را با تئاتر آغاز کرد.
الناز شاکردوست در سن نوزده سالگی، با بازی در فیلم گل یخ در سال ۱۳۸۳، به کارگردانی کیومرث پوراحمد، پا به عرصه سینما گذاشت و ظرف کمتر از یک سال در ۴ فیلم سینمایی نقش آفرینی کرد. نظرشما درمورد النازشکاردوست چیست؟ الناز شاکردوست در سال ۱۳۶۳ در یکی از محله‌های تهران چشم به دنیا گشود. در دوران دبستان عاشق بازیگری شد. الناز شاکردوست کلا انسان عجیبی است. عاشق فوتبال است شبیه بازیگری! مادر خود را بسیار دوست دارد. الناز شاکردوست با بازی در فیلم «گل یخ» ساخته کیومرث پوراحمد به سینما آمد و ظرف کمتر از یک سال در پنج فیلم سینمایی نقش آفرینی کرد. تفاوت بازی او در دو فیلم «گل یخ» و «مجرد‌ها» نشان از توانایی‌های او دارد. الناز شاکردوست در «بی وفا» اولین ساخته منتقد قدیمی سینما - اصغر نعیمی - بهترین بازی کارنامه سینمایی اش را به نمایش گذاشت. نظرشما درمورد النازشکاردوست چیست؟ عجیب‌ترین نکته در زندگی الناز شاکردوست دوست صمیمی اوست. بله دوست صمیمی او گوهر خیر اندیش است که حداقل ۳۰ سال از او بزرگتر است. الناز شاکردوست به طور اتفاقی وارد سینما شد. به گفته کیومرث پوراحمد وقتی دنبال یک بازیگر حدودا ۲۰ ساله میگشته که الناز رو دیده و از بازی وی که در ان موقع در تئاتر بازی می‌کرده خوشش امده و او را در فیلم گل یخ به عنوان بازیگر نقش اول بازی داده است.
نظرشما درمورد النازشکاردوست چیست؟ بازی‌های مختلف و نقش‌های مختلف که از الناز شاکردوست دیدیم او را یک بازیگر باهوش و با استعداد معرفی کرده است. بازی‌های متفاوت نظیر یک دختر پولدار در عروس فراری ... یک دختر شل و ول در مجرد‌ها (واقعا فوق العاده بود) .. یک دختر نسل سومی در چه کسی امیر را کشت (بازی او در این فیلم عالی بود.. بسیار بهتر از نیکی کریمی. مهناز افشار و...) و بازی بسیار زیبای الناز شاکردوست در فیلم بی وفا (به عنوان یک دختر پایین خیابونی که عمرا هیچ بازیگری نمی‌توانست این نقش را به این خوبی بازی کند). در این سه سال و تا سن ۲۲ سالگی بازی در ۱۱ فیلم یک آمار فوق العاده برای یک بازیگر است. منتقدین بسیاری از همان اول از بازی الناز شاکردوست تعریف کرده اند. حتی هنرمندانی مانند مرحوم منوچهر نوذری از بازی وی تعریف کرده اند.
نظرشما درمورد النازشکاردوست چیست؟
نظرشما درمورد النازشکاردوست چیست؟
نظرشما درمورد النازشکاردوست چیست؟
نظرشما درمورد النازشاکردوست چیست؟
نظرشما درمورد النازشاکردوست چیست؟
نظرشما درمورد النازشاکردوست چیست؟
نظرخود را درمورد الناز شاکردوست در قسمت نظرات خبر ثبت کنید.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید