کد خبر : 891472

مخاطبان «عصرجدید» نحوه حضور و ثبت‌نام در برنامه احسان علیخانی را در این گزارش بخوانند.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران: چهار قسمت از برنامه «عصر جدید» با اجرای احسان علیخانی از شبکه سه پخش شده است. علاقه‌مندان بسیاری برای این برنامه ویدئو ارسال کردند؛ اما همچنان کسانی هستند که می‌خواهند در این مسابقه حضور پیدا باشند. به همین خاطر گزارشی از چگونگی شرکت در این مسابقه آماده کرده‌ایم که در ادامه آن را می‌خوانید.
برای شرکت در برنامه عصرجدید اینجا کلیک کنید
اگر صاحب استعدادی در زمینه‌های سرگرمی، هنری و ورزشی هستید، برای ارسال ویدئو و شرکت در این مسابقه باید این شرایط را داشته باشید:
ضوابط واجدین شرایط شرکت در برنامه عصر جدید: حضور خانم‌ها و آقایان در تمامی رده‌های سنی آزاد است. شرکت در این دوره برنامه عصر جدید، منوط به داشتن استعداد و ویژگی خاص، فقط در زمینه مهارت‌های هنری، ورزشی و سرگرمی خواهد بود. لازم است در طراحی اجرای مورد نظر خود به این نکته توجه داشته باشید که امکان اجرا در فضای داخلی استودیو و روی صحنه وجود داشته باشد. رعایت موازین اخلاقی و شرعی طبق قوانین سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی الزامی است. حضور شرکت کنندگان در استودیو برنامه (شهر تهران) و مطابق با برنامه زمانبندی گروه برنامه ساز، الزامی است و شرکت کننده موظف است در زمان مقرر در محل تعیین شده حضور داشته باشد. امکان اجرای نمایش‌های گروهی، برای افرادی که مهارت گروهی دارند، وجود دارد.
قوانین ارسال فیلم به برنامه ع صر جدید از طریق سایت این برنامه:
ویدئو دارای کیفیت مناسب صدا و تصویر باشد. حداکثر مدت زمان هر ویدئو ۵ دقیقه باشد. تصاویر موبایلی به صورت افقی ضبط شود. رعایت موازین اخلاقی و شرعی در تهیه ویدئو الزامی است. امکان ارسال تصاویر آرشیوی وجود ندارد. قبل از بارگذاری ویدئو لازم است فرم مربوط به شرکت کننده در برنامه با دقت تکمیل شود. برای ارسال فیلم خود باید به سایت عصر جدید مراجعه کنید. علاقه مندانی که به عنوان تماشاگر می‌خواهند در برنامه حضور داشته باشند، می‌توانند در اپلیکیشن روبیکا ثبت نام کنند. گفتنی است جمله «این ویدئو جهت شرکت در برنامه عصر جدید تهیه می‌شود.» بعد از معرفی شرکت کننده، در ابتدا و یا انتهای ویدئو حتما باید بیان شود.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

 • بهزاد ایزدی پور

  برنامه متنوع است

 • اتنا

  من دوست دارم در اعصار جدید

 • آتنا

  من دوست دارم در برنام علی خانی ثبت نام کنم

 • مجید ایدل

  مجید ایدل

 • بهزاد سلیمی نیا

  مایلم به عنوان تماشاچی در برنامه عصر جدید شرکت کنم.