کد خبر : 893511

برنامه «عصر جدید» با اجرای احسان علیخانی که به تازگی روی آنتن شبکه سه رفته است، در ایام نوروز هر شب پخش می‌شود.

به گزارش شمانیوز، هر ساله با نزدیک شدن به نوروز شبکه‌های مختلف در تدارک برنامه متنوع هستند. شبکه سه هم برای ایام نوروز ۹۸ تدارک ویژه‌ای دیده است. برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی که به تازگی روی آنتن شبکه سه رفته است، قرار است در ایام نوروز هر شب پخش شود.
احسان علیخانی با برنامه «عصر جدید» در ایام نوروز هرشب ساعت ۲۲:۳۰ مهمان مخاطبان شبکه سه می‌شود و بازپخش عصرجدید فردا آن روز ساعت 10:50 صبح پخش خواهد شد
ساعت پخش مسابقه عصرجدید در نوروز ۹۸
عصر جدید در حال حاضر، روز‌های شنبه و یکشنبه بعد از خبر۲۲ روی آنتن شبکه سه می‌رود. برنامه دیگر مرتبط با آن که به پشت صحنه می‌پردازد، با نام «استودیو عصر جدید» روز‌های یکشنبه و دوشنبه ساعت ۱۹:۳۰ پخش می‌شود. گفتی است این برنامه در حوزه استعدادیابی است و علاقه‌مندان به حوزه‌های ورزشی، سرگرمی، هنری و ... می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند. دکور «عصر جدید» زیر نظر سیامک احصایی، بازیگر و طراح دکور قدیمی سینما و تلویزیون ساخته شده است. آریا عظیمی‌نژاد از آهنگسازان پرکار سریال‌ها و فیلم‌های سینمایی هم ساخت موسیقی‌های این رقابت بزرگ را برعهده گرفته است. امین حیایی، رویا نونهالی، آریا عظیمی نژاد و بشیر حسینی داوران این برنامه هستند که اجرا‌ها را با رای گیری ارزیابی می‌کنند.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید