کد خبر : 895084

بیست روزی هست که سیل در ایران چنبره زده، ریز و درشت سلبریتی‌ها موضع گیری کردند، یکی استوری گذاشت، یکی جلوی دوربین زنده فریاد دادخواهی سر داد، هر کس به نحوی خواست که کنار مردم باشد، اما انگار سرنوشت رُل‌ها و آدم‌ها همیشه بر هم منطبق است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از برترین‌ها: بیست روزی هست که سیل در ایران چنبره زده، ریز و درشت سلبریتی‌ها موضع گیری کردند، یکی استوری گذاشت، یکی جلوی دوربین زنده فریاد دادخواهی سر داد، هر کس به نحوی خواست که کنار مردم باشد، اما انگار سرنوشت رُل‌ها و آدم‌ها همیشه بر هم منطبق است. یادتان می‌آید روزگاری هدیه تهرانی با ایفای نقش در شوکران و قرمز چگونه آن تصویر کلیشه‌ای از نقش مادرگون و همسرگون ایرانی را شکست و با پیراهن و شلوار جین، شمایل تازه‌ای از زن پر از فردیت ایرانی ساخت، یادتان می‌آید چقدر کارگردان‌ها به چهره او اعتماد کردند و پاسخ مثبت گرفتند.
هدیه تهرانی تنها سلبریتی حاضر در مناطق سیل زده او صف شکن شده بود و حالا هم نوع کمک رسانی او در مسائل زیست محیطی و فجایع طبیعی جنس خاصی دارد، بی آرایش و دیزاین، بدون ادا و سر و صدا به مناطق سیل زده می‌رود و فقط کار می‌کند، هدیه تهرانی بی‌اغراق یک شمایل منحصر به فرد است، نمی‌دانیم این تاثیر نقش‌ها بوده در او یا تاثیر او در نقش ها، هدیه خانم سرت سلامت بانو.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید