کد خبر : 896142

با حضور چهره‌های سرشناس سینمایی، تلویزیونی و ادبی؛ کتاب «رمان نانوشته» نوشته شقایق جعفری جوزانی در کافه کاریز واقع در باغ شاعران تهران رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز، کتاب «رمان نانوشته» نوشته شقایق جعفری جوزانی که توسط انتشارات «نیماژ» در دسترس علاقمندان به کتاب و کتاب‌خوانی قرار گرفته است؛ با حضور چهره‌های سرشناس سینمایی، تلویزیونی و ادبی، از جمله؛ مسعود جعفری جوزانی نویسنده و کارگردان سرشناس سینما و تلویزیون ایران، فتح‌الله جعفری جوزانی مترجم آثار برجسته سینمایی، تهیه‌کننده و بازیگر سینمای ایران، مسعود فروتن مجری و کارگردان سرشناس تلویزیون، دکتر عبدالکریم یونسی محقق و پژوهشگر تاریخی و سینمایی، سمیرا حسینی بازیگر، سحر سروری، سعید آرمند، السا فیروزآذر بازیگر، عاطفه فلاحی (همسر مصطفی کیایی)، حامد جعفری‌کیا، احسان میراب‌زاده، بهروز سنجابی، امیرسام صدری، صابر تتارچه، سامان آفریدند، منوچهر مرزبان، معصومه مصطفوی (همسر فتح‌الله جعفری جوزانی)، پانته‌آ حسینی (همسر نیما جعفری جوزانی) و ... در کافه کاریز واقع در باغ شاعران تهران رونمایی شد.
کتاب «رمان نانوشته» نوشته شقایق جعفری جوزانی با حضور چهره‌های سرشناس رونمایی شد
رونمایی کتاب «رمان نانوشته» که به همت شقایق جعفری جوزانی و همسرش شایان شایقی، با کارگردانی فریماه مسگرنیا و با اجرای فتح‌الله جعفری جوزانی و مسعود فروتن برگزار شد؛ سهند آدم عارف سوالاتی را با نویسنده اثر مطرح کرد که وی نیز به دقت به آنان پاسخ گفت.
در بخش دیگری از این مراسم، چند متن کوتاه از کتاب «رمان نانوشته» توسط شقایق جعفری جوزانی قرائت شد و ادامه، به سوالات تعدادی از حاضران پاسخ گفت و در پایان برنامه نیز، مراسم جشن امضای کتاب برگزار شد.
«رمان نانوشته» نخستین اثر ادبی شقایق جعفری‌جوزانی در قالب کتاب است. وی در حال حاضر به بازیگری، نویسندگی و نقاشی مشغول است. به دلیل استقبال علاقمندان به کتاب و کتابخوانی از این اثر ادبی، قبل از چاپ این کتاب، مراسم امضای اینترنتی آن نیز توسط نشر «نیماژ «برگزار شده بود.
کتاب «رمان نانوشته» از روز‌های ۴ تا ۱۴ اردیبهشت ماه جاری در سی و دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران نیز عرضه و در دسترس عموم علاقمندان به کتاب و کتابخوانی قرار خواهد گرفت.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید