کد خبر : 896464

حضور سید بسیر حسینی داور عصرجدید درمناطق سیل زده کشور حضور یافت.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از مشرق: سید بشیر حسینی داور مسابقه تلویزیونی عصر جدید در اینستاگرام خود با انتشار تصاویری از سفرش به مناطق سیل زده کشور نوشت:
حضور داور عصرجدید در پلدختر + تصاویر
⁦دوقلو‌ها میگفتن: ما که خونه و حتی مدرسه‌مونو آب برده، مگه تولدو به خواب ببینیم سورپرایزشون کردیم و یه تولدی برای یاسین و یزدان گرفتیم، که توی خواب هم نمیدیدن! جمعیت غربِ پلدختر که دچار سیل زدگی شده، بیش از ۱۰ هزار نفره؛ ولی چادرایی که توی شَهره کمتر از ۲۰۰ تاس! درِ منازل شرقِ شهر از دو روز قبل از سیل، برای فامیل‌های درجه یک و دو و سه و به روی همشهریان غرب شهر باز شده و توی یه سری از خونه‌ها چندتا خونواده زندگی میکنن! ⁩ الآن پایتختِ قلب‌های ایران، پلدختر و بقیه شهر‌های سیل زده هستن که نسل جدید شون، عصرجدید شهرشون رو، به‌شرطِ دلگرمی و پشتگرمی، در دلِ سختی، ولی بهتر از قبل میسازن.
حضور داور عصرجدید در پلدختر + تصاویر
این روزا انقد جیغ زدم که صدام گرفته، ولی شنیدن صدای جیغِ خنده و دیدنِ برقِ خوشحالیِ بچه‌های سرزمینم، که میتونست صدای ضجه و جیغ بنفش باشه، روحم رو شاد کرده. الآن بسیاری از سیل زدگان آبرومند، بیش از کمکِ مادی، امدادِ روحی، ولی دقیق و تخصصی میخوان؛ دریغ نکنیم. همانطور که دفاع مقدس با همه ویرانیهاش، به یه نعمت و سرمایه بزرگِ اجتماعی بدل شد، سیل هم، همون میشه؛ از ما گفتن. گروه‌های جهادی حضورشون سازنده و انگیزاننده‌س؛ ولی هنوز معتقدم که جهادگر‌ها بیشتر از اینکه بسازن، ساخته میشن. جهان نیازمند سبک زندگی جهادیاز پایین و مدیریت جهادی از بالاست.
حضور داور عصرجدید در پلدختر + تصاویر
حضور داور عصرجدید در پلدختر + تصاویر
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید