کد خبر : 888004

اولین محصول از استارت آپ انستیتو پین تک ایران کیش رونمایی شد.

روابط عمومی ایران کیش نوشت :پخش مویرگی سوخت، عنوان محصول استارت آپی ویژه پین تک و کار مشترک شرکت کارت اعتباری ایران کیش و دومینوست که نهم بهمن ماه در هشتمین همایش بانکداری کشور از آن پرده برداری شد. عرضه سوخت در محل درخواست مشتری مسئولیت این استارت آپ است.
دراین محصول مشتری با مراجعه به وب سایت ایران کیش یا اپلیکیشن دومینو، در خواست بنزین می‌کند و بعد از آن این استارت آپ با مجوز‌ها و تجهیزاتی که پیشترتامین شده است بنزین را در گرید‌های مختلف با مراجعه در محل مشتری تحویل و سوخت رسانی را انجام می‌دهد.
رونمایی از پخش مویرگی سوخت اولین محصول استارت آپ انستیتو پین تک
پیشتر چنین محصولی به شکل مینی تراک ارائه می‌شد که برای شهری مثل تهران سوخت رسانی را سخت کرده بود. این در حالی است که دراین محصول، سوخت در محل درخواست ارائه می‌شود.
در مراسم رونمایی این محصول صادق فرامرزی مدیر عامل ایران کیش خاطر نشان ساخت که به زودی اپلیکیشن پات نیز پخش مویرگی سوخت را به خود اضافه خواهد کرد. او تاکید کرد این محصول به ویژه در شهر تهران ازاهمیت ویژه‌ای برخوردار است
مدیر شرکت دومینو نیز با ابراز خوشحالی ازاینکه با کمک انستیتو paintech ایران کیش، ارائه چنین محصولی امکانپذیر شده است اظهارداشت: بحث سوخت رسانی در سطح مویرگی در داخل شهر از طریق این ابزار و تجهیزات کاملا مکانیزه و در بستری امن امکانپذیر شده است.
احمد هادی پور مدیر انستیتو paintech نیز با بیان اینکه اولین گام در اهداف این انستیتو محکم برداشته شده است گفت: این اولین استارت آپ در این انستیتو بوده که با حمایت ایران کیش ا. رشد روزافزونی خواهد داشت و استارت آپ‌های جدیدی هم به لیست این انستیتو افزوده میشود.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید