کد خبر : 891051

همزمان با پنجم اسفند روز بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی و روز مهندس؛ عضو هیئت مدیره با کارکنان حوزه معاونت فناوری دیدار کرد و این مناسبت را تبریک گفت.

بازدید عضو هیئت مدیره از معاونت فناوری به مناسبت روز مهندس
به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، در جریان این بازدید محمدرضا قادری به همراه کاظم میرزایی معاون فناوری مدیرعامل ضمن دیدار و گفتگو با کارکنان بخش‌های مختلف؛ بر نقش موثر مهندسان این حوزه در توسعه فناوری و تقویت توانمندی شبکه پستی کشور تاکید کرد.
بازدید عضو هیئت مدیره از معاونت فناوری به مناسبت روز مهندس وی افزود: تعهد، اخلاق مداری و سخت کوشی همگام و همسو با برنامه ریزی منسجم، دقیق و متکی بر توانمندی، خلاقیت و نوآوری علمی و پویایی می‌تواند در جهت پیشرفت اهداف شرکت و توسعه‌ی پایدار آن، تاثیر بسزایی داشته باشد.
بازدید عضو هیئت مدیره از معاونت فناوری به مناسبت روز مهندس عضو هیئت مدیره ضمن قدردانی از همکاران و مهندسین حوزه معاونت فناوری و اداره کل جغرافیایی و اطلاعات مکانی که در اجرای پروژه ملی GNAF مجدانه تلاش می‌کنند، اظهار داشت: با تحولی که در سطح شبکه در راستای متحول شدن حوزه کسب و کار به وجود آمده، امید است شرکت ملی پست نیز همسو با جهش علمی و مسیر رو به توسعه کشور حرکت کند.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید