کد خبر : 899229

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴ میلیون و ۶۱۷ هزار تومان و قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۱۶ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از تسنیم، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با کاهش نسبت به آخرین قیمت‌های روزکاری قبل در قیمت ۴ میلیون و ۶۱۷ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۵۶۰ هزار تومان معامله می‌شود.
آخرین قیمت سکه دوشنبه 30 اردیبهشت در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۶۴۵ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۹۸۴ هزار تومان فروخته می‌شود. سکه تمام‌بهار آزادی ۴ میلیون و ۶۱۷ هزار تومان سکه‌بهارآزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۵۶۰ هزار تومان نیم‌سکه بهارآزادی ۲ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان ربع‌سکه یک میلیون و ۶۴۵ هزار تومان سکه‌گرمی ۹۸۴ هزار تومان قیمت طلای ۱۸ عیار هم ۴۱۶ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار‌های جهانی با قیمت ۱۲۷۵.۵ دلار معامله می‌شود. قیمت هر‌گرم طلای ۱۸‌عیار ۴۱۶ هزار تومان قیمت هرگرم‌طلای ۲۴ عیار ۵۵۴ هزار و ۷۰۰ تومان قیمت هر‌مثقال طلا یک میلیون و ۸۰۱ هزار تومان قیمت‌اونس‌طلا ۱۲۷۵.۵ دلار سیر نزولی قیمت‌ها که از صبح امروز در بازار ارز تشدید شده است درحالی کماکان ادامه دارد که دلار از کانال ۱۴ هزار تومانی صرافی‌های بانکی با کاهش چند مرحله‌ای نسبت به صبح، وارد کانال ۱۳ هزار تومان شده است. صرافی‌های بانک‌ها هم‌اکنون قیمت دلار را برای فروش به مردم، با کاهش ۳۷۰ تومانی نسبت به صبح امروز، ۱۳ هزار و ۹۸۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار و ۹۳۰ تومان خریداری می‌کنند. قیمت دلار ۱۳ هزار و ۹۸۰ تومان قیمت یورو ۱۵ هزار و ۸۸۰ تومان قیمت درهم ۳ هزار و ۷۹۸ تومان قیمت پوند انگلیس ۱۷ هزار و ۷۸۹ تومان برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۵ هزار و ۸۸۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۵ هزار و ۸۳۰ تومان است. قیمت خرید و فروش یورو نسبت به صبح امروز ۳۷۰ تومان کاهش یافته است.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید