شمانیوز

۲۲مرداد ماه به عنوان روز ملی تشکل ها و مشارکت اجتماعی نامگذاری شده است.

به گزارش شمانیوز : این روز فرصتی است مغتنم به منظور قدر شناسی از نقش آفرینی تشکل ها و مجموعه های فرهیخته و داوطلبانه ای که به رغم فراز و فرودهایی که در طبیعت همه فعالیت های اجتماعی است، با درکی آگاهانه و شوری نشأت گرفته از شعور اجتماعی در کنش مٶثر با محیط پیرامون خود هستند و در سال های اخیر با دستیبابی به بلوغ فکری و عملی توانسته اند بازویی توانمند و تکیه گاهی مطمئن در عرصه های گوناگون مدیریت شهری ، فرهنگی  همراه و یاور مردم به شمار آیند.

 

 

 

این مجموعه های پویا و هدفمند که در قالب سازمانهای مردم نهاد ، انجمن های گوناگون ، شوراهای محلی ، تشکل های  مردمی ، جای جای کشور پهناور ایران عزیز  و دیگر کشور های جهان  برای دست یابی به آرمانهای متعالی و توسعه پایدار  تلاش می کنند.، توانسته اند به عاملی تاثیرگذار وجریان ساز در گفتمان تحول و پیشرفت جامعه  بدل شده و در این مسیر تلاش های در خور تحسینی داشته  باشند . بدون تردید وقتی سخن از مسٶلیت اجتماعی به میان می آید، نمی توان از نقش ارزشمند مجموعه های داوطلب غافل شد .

 

 از این رو فرصت را مغتنم شمرده و این روز را به همه همکاران محترم و تلاشگر که دل در گرو همبستگی و دغدغه ملی نهاد اند تبریک  عرض مینماییم .

 

 

 محبوبه ابراهیم خانی

رئیس هئیت مدیره انجمن کوچولوهای ایرانی

(کوتاه قامتان بلندهمت)

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه