شمانیوز

با اعلام مدیربرنامه‌های هافبک اهل آفریقای‌جنوبی استقلال این بازیکن قرارداد خود را با آبی‌ها تمدید نخواهد کرد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از خبرورزشی؛ آیاندا پاتوسی در نیم فصل دوم لیگ هجدهم با استقلال قرارداد امضا کرد، اما چون مبلغ رضایتنامه این بازیکن در مهلت قانونی نقل‌و‌انتقالات پرداخت نشد، هافبک استقلال دیگر تحت اختیار آبی‌ها نیست و باید به باشگاه کیپ‌تاون آفریقای‌جنوبی برگردد.

مدیربرنامه‌های آیاندا پاتوسی گفت: اینکه گفته می‌شود به پاتوسی پول پرداخت شده یا او با استقلال قراردادش را تمدید کرده دروغ است و به هیچ عنوان چنین اتفاقی رخ نداده است.

او در مورد احتمال تمدید قرارداد پاتوسی به استقلال گفت: احتمال ماندن پاتوسی در استقلال صفر، ممیز صفر درست است و این بازیکن در این تیم فعالیت نخواهد کرد.

 

استقلالی‌ها هنوز قید پاتوسی را نزدند

با وجود اینکه مهلت باشگاه استقلال در توافق صورت گرفته در نیم فصل برای پرداخت پول رضایتنامه دائمی پاتوسی به پایان رسیده اما مسئولان این باشگاه همچنان به دنبال تامین رقم پول پاتوسی هستند.

چند روز پیش بود که کامران منزوی اعلام کرد هیات مدیره باشگاه استقلال برای حفظ پاتوسی به جمع بندی رسیده و باشگاه در تلاش است تا مبلغ رضایتنامه این بازیکن را تامین کند اما از آنجا که در توافق صورت گرفته بین باشگاه استقلال و کیپ تاون استقلالی‌ها فقط تا روز گذشته فرصت داشتند پول رضایتنامه این بازیکن را پرداخت کنند حالا مسئولان این باشگاه به دنبال مذاکره جدید با این باشگاه آفریقایی هستند.

مسئولان باشگاه استقلال روز گذشته در نشست هیات مدیره پیرامون پرداخت طلب دردسرساز پروپیچ به صحبت پرداخته و مقرر شد به هر شکلی مبلغ رضایتنامه پاتوسی را که کم هم نیست(حدود 300 هزار دلار) تامین کنند. از سوی دیگر این باشگاه در حال حاضر با بحران مالی برای تامین پیش پرداخت استراماچونی و همکارانش هم مواجه است. با همه این شرایط استقلالی‌ها قید پاتوسی را نزدند و خواستار حفظ این بازیکن هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید