کد خبر : 876279

بازی های آسیایی جاکارتا 2018 - اندونزی؛

مراسم افتتاحیه بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ امروز (شنبه) در حالی برگزار می‌شود که نفرات کاروان ایران در این رژه مشخص شدند.

به گزارش شمانیوز: هجدهمین دوره بازی های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ از ۲۷ مرداد تا ۱۱ شهریور در جاکارتا و پالمبانگ در حال برگزاری است. ایران در این دوره با کاروان بزرگی شرکت می کند و ۳۷۸ ورزشکار از ۲۹ فدراسیون و در ۴۲ رشته حضور دارند.

مراسم افتتاحیه بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ امروز (شنبه) از ساعت ۱۶:۳۰ امروز (شنبه) در شهر جاکارتا در حالی برگزار می‌شود که نفرات کاروان ایران در این رژه مشخص شدند و کاروان ایران با حدود ۱۰۰ ورزشکار در این مراسم رژه می رود. الهه احمدی، بانوی تیراندازی کشورمان به عنوان پرچمدار کاروان ایران در این مراسم حضور دارد.

به دلیل اینکه تیم های فوتبال، قایقرانی و تیراندازی در شهر پالمبانگ قرار دارند در این مراسم غایب خواهند بود و تیم ملی کشتی نیز با تصمیم کادر فنی در این رژه شرکت نمی کند.

تیم کبدی بانوان نیز به دلیل اینکه صبح فردا برابر کره جنوبی بازی می کند در مراسم افتتاحیه غایب است.

طی جلسه شب گذشته کادر سرپرستی و سرپرست تیم‌های حاضر در جاکارتا تعداد ورزشکاران و نمایندگان حاضر در رژه به شرح زیر است:

الهه احمدی (پرچمدار)

تیم هندبال مردان (با ترکیب کامل)

تیم کبدی مردان (با ترکیب کامل)

تیم تیراندازی با کمان (با ترکیب کامل)

تکواند (۱۰ نفر)

شنا (۴ نفر)

شمشیربازی (۴ تا ۵ نفر)

ووشو (۲ تا ۳ نفر)

بدمینتون (۲ نفر)

خوش‌خبر (نماینده والیبال)

علی مرادی (نماینده ووشو)

کادر پزشکی (۴ تا ۵ نفر)

کادر سرپرستی کاروان ایران (۵ تا ۶ نفر)

در صورتی که هماهنگی لازم برای اسکان تیم‌هایی که امروز وارد جاکارتا می‌شوند، انجام شود، نصرالله سجادی، اصغر رحیمی و دهخدا از کادر سرپرستی در این رژه حضور خواهند داشت. روسای فدراسیون‌های حاضر در جاکارتا نیز در رژه شرکت می کنند.

بیشتر بخوانید:

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید