کد خبر : 884516

استقلال تهران امروز صبح در اولین حضور فرهاد مجیدی به عنوان مربی، تمرینات خود را از سر گرفت تا روحیه آبی‌ها دو چندان شود.

به گزارش شمانیوز: بالاخره فرهاد مجیدی به تمرینات استقلال اضافه شد تا ستاره محبوب آبی‌ها که از او به عنوان رهبر روز‌های خوش گذشته یاد می‌شود، طعم خوش امید را به اردوی تیم محبوبش هدیه بدهد و در بدو شروع کارش، تاثیر مشهودش بر بازیکنان استقلال احساس شود. مجیدی در مقطع سخت و حساسی حاضر به پذیرش حضور در کادر فنی استقلال شد، این انتخاب او قطعاً استدلال‌های محکم خودش را دارد که در آینده چه در صورت موفقیت و یا ناکامی نسبت به آن پاسخگو خواهد بود. مردی که هرگز بی‌گدار به آب نزده است، این‌بار هم مطمئناً جوانب احتیاط را رعایت کرده و با درنظر گرفتن تمامی احتمالا بر روی نیمکت آبی‌ها خواهد نشست. ۷ محبوب استقلال، در تمرینات امروز تیمش بیش از آنکه در مسائل فنی ورود کند، خود را درگیر ورود به ذهنیت و افکار بازیکنان کرده بود، احساسات و عواطف آنان را کنکاش و پس از آن با واکنش‌های هیجانی خود به تحلیل و بررسی شرایط می‌پرداخت تا نشان دهد که حضورش حداقل در ابتدای کار، بیش از هرچیز یک قوت قلب به بازیکنان تیم است و فعلاً با مسائل فنی خیلی برخوردی نخواهد داشت.
آرامش استقلال با نوازش‌های فرهاد مجیدی!
وینفرید شفر نیز در تمرینات امروز استقلال دستان فرهاد را باز گذاشته بود تا به هر نقطه از زمین بازی سرک بکشد و با وضعیت تیم آشنا شود؛ حضور او حتی تمرکز بازیکنان را برهم زده بود تا خیلی از جوان‌‎تر‌های استقلال محو تماشای ابرستاره دوست‌داشتنی تیم خود شوند و شفر نیز از این حد از تاثیرگذاری ۷ قدیمی شوکه شود، اما این ماجرا تا حد زیادی در آینده می‌تواند برای استقلال دردسرساز شود، چرا که با حضور فرهاد مجیدی دیگر سطح انتظارات به اوج رسیده و هیچ بهانه‌ای برای ناکامی تیم شفر که دیگر از همه لحاظ حمایت می‌شود، پذیرفته نخواهد شد.
شما می توانید در انتهای این خبر(قسمت نظرات) نقطه نظر خود را در اختیار سایر خوانندگان مطلب قرار دهید
منبع: مشرق
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید