کد خبر : 884560

بازیگر سینما و تلویزیون گفت: پیش از آغاز دیدار ایران و یمن می‌دانستم تیم ملی ایران پیروز میدان است، اما اصلا پیش‌بینی پنج گل را نداشتم.

پرستو صالحی، بازیگر سینما و تلویزیون درباره دیدار تیم ملی فوتبال ایران مقابل یمن در گفتگو با خبرنگار برنا، گفت: از تماشای تیم ملی ایران مقابل یمن لذت بردم. یک بازی زیبا از بازیکنان تیم ملی کشورمان شاهد بودیم. به همه مردم ایران تبریک می‌گویم و امیدوارم این روند ادامه پیدا کند و بازی‌های بعدی هم ایران بتواند با برد‌های دلچسب به فینال مسابقات برسد.
نظر پرستو صالحی در مورد تیم ملی فوتبال و بازی با ویتنام وی ادامه داد: پیش از آغاز دیدار ایران و یمن می‌دانستم که تیم ملی ایران پیروز میدان است، اما اصلا پیش بینی پنج گل را نداشتم. تیم ملی ایران با اختلاف تیم ویتنام را شکست خواهد داد. از بازی مقابل یمن همه مردم ایران لذت بردند و مطمئن هستم بازی‌های آینده تیم ملی هم با اختلاف حریفان خود را شکست خواهد داد.
صالحی در پایان درباره دیدار ایران و ویتنام گفت: تیم ملی ایران الان در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و مطمئن هستم با گل‌های زیادی ویتنام را شکست می‌دهد. نسبت به تیم ویتنام اطلاعات کافی ندارم، اما با بازی که ایران مقابل یمن انجام داد مطمئنم با بیش از ۴ گل تیم ملی ویتنام را شکست می‌دهد. فکر کنم الان همه ایران را قهرمان جام ملت‌های آسیا می‌دانند./ برنا
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید