کد خبر : 886278

درخشش بیرانوند در مهار ضربه پنالتی کاپیتان تیم ملی عمان در دقیقه ۳ بازی و پیروزی ایران همچنان در رسانه‌ها بازتاب داشته است.

فارس نوشت : در اولین شب از مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های جام ملت‌های آسیا، تیم ملی ایران مقابل عمان صف آرایی کرد و موفق شد با دو گل جهانبخش و اشکان دژاگه از روی نقطه پنالتی به پیروزی برسد و به جمع ۸ تیم برتر قاره کهن راه یابد.
در اوایل بازی و در دقیقه یک خطای مجید حسینی بر روی بازیکن عمان یک پنالتی را برای عمانی‌ها به ارمغان آورد، اما علیرضا بیرانوند موفق شد ضربه المهاجری کاپیتان تیم رقیب را با واکنشی سریع و درخشان دفع کند.
برد تیم ملی ایران و مهار ضربه پنالتی مهاجری مورد توجه رسانه‌ها واقع شده است و اسپورت ۳۶۰ که پیش از این بیرانوند را برترین بازیکن شب گذشته اعلام کرده بود به تمجید از او پرداخت.
این رسانه نوشت: بیرانوند با مهار پنالتی بازیکن عمان در دقیقه ۲ باردیگر خود را به عنوان یک «سوپرمن» نشان داد. دروازه ایران مقابل پنالتی المهاجری به درستی در جهت ضربه حرکت کرد و این توپ را مهار کرد تا ایران در نهایت با دو گل پیروز میدان لقب بگیرد.
همچنین این سایت اشاره‌ای به این موضوع داشته که علیرضا بیرانوند بدون شک یکی از برترین بازیکنان برای کسب جایزه برترین بازیکن آسیا بوده و پس از اینکه این اتفاق از سوی AFC رخ نداده، هواداران ایران از این موضوع خشمگین شدند.
عملکرد خوب بیرانوند در پرسپولیس و بازی‌های جام جهانی مقابل مراکش، اسپانیا و پرتغال و رسیدن این درخشش در جام ملت‌ها هم موردی است که در این گزارش به آن پرداخته شده است.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید