کد خبر : 886379

اوسیانو کروز

اوسیانو کروز، مربی تیم ملی فوتبال کشورمان از عملکرد بازیکنان این تیم در دیدار مقابل عمان ابراز رضایت کرد.

وبسایت نود نوشت : اوسیانو کروز در حاشیه تمرین بعد از ظهر امروز (دوشنبه) تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: مقابل یک تیم با سازماندهی خوب بازی کردیم. از لحاظ انفرادی هم تیم خوبی داشتند. در ابتدای بازی کارمان بسیار سخت بود، اما بعد از آن بسیار خوب کار کردیم و توانستیم به یک پیروزی خوب برسیم.
وی افزود: به طور کلی از عملکرد بازیکنان‌مان بسیار خرسند هستیم. الان زمان این است که بازیکنان ریکاوری کنند. البته برای کادرفنی کار از دیروز شروع شده است و ما از شب گذشته به چین فکر می‌کنیم، ولی بازیکنان باید امروز ریکاوری و از فردا خودشان را برای دیدار با چین آماده کنند.
مربی تیم ملی کشورمان در مورد اضافه شدن سیستم VAR به مسابقات از مرحله بعد گفت: دوست ندارم در مورد مسائل داوری صحبت کنم. به خاطر اینکه هر چقدر بیشتر در مورد داوری صحبت کنیم، بیشتر در جریان بازی مشکل خواهیم داشت. توقع ما این است که با استفاده از سیستم VAR مشکلات در بازی کمتر شود.
کروز افزود: فوتبال بازی اشتباهات است و همان‌طور که بازیکنان دو تیم اشتباه می‌کنند امکان دارد داور هم دچار اشتباه شود. باید تمرکزمان را روی مسائلی بگذاریم که می‌توانیم کنترل کنیم. ما بازیکنان و مسائل داخل زمین را می‌توانیم کنترل کنیم و تمرکزمان را هم روی همین مسائل گذاشته‌ایم.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید