کد خبر : 886460

مارکو استیلینوویچ بدنساز تیم فوتبال پرسپولیس در یک کلام، پوست بازیکنان را در اردوی قطر کند!

خبرورزشی نوشت : تمرینات مارکو در اردوی قطر به حدی سخت بود که گاهی، نفس بازیکنان را می‌گرفت و در روز‌های نخست، شدت تمرینات باعث شد سرخپوشان به جای رفتن به خرید و استفاده از یک نوبت تعطیلی، در هتل بمانند و به استراحت و گرفتن ماساژ مشغول شوند.
سرخپوشان در طول اردو، بار‌ها سر به سر مارکو گذاشتند و از او خواستند فشار تمرینات را کم کند، حتی در زمان پایان اردو، به سمتش رفته و به او گفتند: «دیدی هنوز زنده‌ایم!» البته این شوخی‌ها به فضای مجازی هم کشیده شد. مارکو در آخرین پست اینستاگرامی، با انتشار عکسی از خود نوشت: «خداحافظ دوحه» و با این کار، خبر سفرش از قطر به کرواسی و حضور در کنار خانواده را تأیید کرد.
همین امر زمینه‌ساز ادامه یافتن شوخی بازیکنان شد. شجاع خلیل زاده در قسمت کامنت‌های این پست برای مارکو نوشت: «جان مادرت تو فقط برو؛ خسته شدیم، برو!» در ادامه، محمد انصاری، محمد نادری، حمیدرضا طاهرخانی، سعید کریمی و... نیز واکنش‌هایی نسبت به این پست نشان دادند و به نوعی، شوخی توسط آن‌ها ادامه یافت. جالب اینکه از یک جایی به بعد، هواداران نیز وارد میدان شدند. آن‌ها با انتشار کامنت‌های جالب و بعضاً بامزه، تلاش کردند سر به سر مارکو بگذارند.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید