کد خبر : 886499

بیرانوند حالا تنها دروازه‌بانی است که هم در جام جهانی پنالتی گرفته (آن هم پنالتی رونالدو را) و هم در جام ملت‌ها. دیگر نیازی به تکرار مکررات نیست که او چقدر زحمت کشیده تا به این نقطه برسد.

خبرورزشی نوشت ؛ انگار کی‌روش می‌دانست بیرانوند چه روز خاصی را پیش رو دارد که درست قبل از بازی با عمان کلی از او تعریف و تمجید کرد! تعریف‌های کارلوس البته کار خودش را کرد و بیرانوند در همان دقیقه اول بازی جوری پنالتی گرفت که به دل همه چسبید. تو گویی کاپیتان عمان که پشت توپ قرار گرفت «همه ایران» دعا می‌کردند که بیرانوند پنالتی را بگیرد چه آن‌هایی که استقلالی‌اند و چه پرسپولیسی‌هایی که به خاطر کی‌روش دوست ندارند تیم ملی نتیجه بگیرد.
بیرانوند حالا تنها دروازه‌بانی است که هم در جام جهانی پنالتی گرفته (آن هم پنالتی رونالدو را) و هم در جام ملت‌ها. دیگر نیازی به تکرار مکررات نیست که او چقدر زحمت کشیده تا به این نقطه برسد و چه کار‌ها که نکرده. همه می‌دانند که او با چه زحمتی «بیرانوند» شده و حتی همین حالا هم اهل قیافه گرفتن برای این و آن نیست. فرق مهم بیرانوند با یکسری از فوتبالیست‌ها این است که نه خدا را فراموش کرد و نه خودش را گم کرد. همین دو عامل باعث شده او روز به روز بهتر شود و بالاتر برود. حالا دیگر کسی نمی‌گوید بعد از عابدزاده هیچ گلر مطمئنی نداشته‌ایم و همه ایران بیرانوند را تحسین می‌کنند حتی آن‌هایی که زمانی برایش جوک می‌ساختند و سوژه‌اش می‌کردند.
در ماجرای بیرانوند درسی تکراری که همه ما باید بگیریم این است که اگر خدا بخواهد یکی را بالا ببرد زمین و زمان و پرقدرت‌ترین نیرو‌ها نمی‌توانند او را پایین بکشند. همین حالا بیرانوند از نفت تهران بیش از ۱/۲ میلیارد تومان طلب دارد که وصول نشده و احتمالاً نخواهد شد، اما، چون خدا به «دل بیرانوند» نگاه کرد از همان نفت او را به پرسپولیس و تیم ملی و مهار پنالتی رونالدو رساند چیزی که دیگران (و حتی خودش) در خواب هم نمی‌دیدند.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید