کد خبر : 886507

برای خیلی‌ها این سوءتفاهم ایجاد شد که سردار نحوه پنالتی زدن احمد کانو را حدس زده و بیرانوند هم شانسی دست کاپیتان عمان را خوانده است، اما اگر کارلوس کی‌روش را بشناسید، باور نمی‌کنید او جایی برای حدس و گمان باقی بگذارد.

خبرورزشی ؛ وقتی تصاویر تلویزیونی نشان داد سردار آزمون موقع پنالتی کاپیتان عمان در حال خط دادن به علیرضا بیرانوند است و به دروازه‌بان تیم ملی علامت می‌دهد سمت راست دروازه شیرجه بزند، برای خیلی‌ها این سوءتفاهم ایجاد شد که سردار نحوه پنالتی زدن احمد کانو را حدس زده و بیرانوند هم شانسی دست کاپیتان عمان را خوانده است، اما اگر کارلوس کی‌روش را بشناسید، باور نمی‌کنید او جایی برای حدس و گمان باقی بگذارد.
به گفته ملی‌پوشان، آن‌ها قبل از بازی با عمان علاوه بر تمرین پنالتی، فیلم پنالتی زدن بازیکنان حریف را هم دیده بودند و می‌دانستند نفرات شاخص پیم فربیک اغلب به کجا و در چه زاویه‌ای پنالتی می‌زنند. آن لحظه که احمد کانو پشت توپ ایستاد، همین که سردار متوجه شد کاپیتان عمان قرار است نوازنده ضربه پنالتی زودهنگام حریف باشد، به بیرانوند یادآوری کرد این همان بازیکنی است که آخرین پنالتی‌اش را سمت راست دروازه‌بان زده بود.
همان‌طور که بیرانوند هم دیروز به خبرورزشی و رسانه‌ها توضیح داد، علیرضا خودش هم در آنالیز پنالتی‌های عمان با شگرد کانو آشنا شده بود. باور کنید در فوتبال امروز هیچ جایی برای حدس و گمان نیست. کی‌روش هم کسی نیست که مسئله به این مهمی را به حدس و گمان بسپارد. در واقع سردار و علیرضا در آن لحظه فقط همان چیز‌هایی که در جلسه آنالیز دیده بودند را با هم دوره می‌کردند.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید