کد خبر : 886555

سردار آزمون، مهاجم تیم ملی فوتبال گفت: لیپی واقعا یکی از بزرگان فوتبال دنیاست، اما کی‌روش بزرگ‌تر از او است.

پارس فوتبال نوشت: ایران در حالی در دیدار مقابل عمان در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ به برتری ۲ بر صفر رسید که سردار آزمون و مهدی طارمی چند موقعیت گلزنی داشتند و می‌توانستند اختلاف را بیشتر کنند، اما این اتفاق رخ نداد. با این حال سردار آزمون، اتفاق مهم دیگری را در بازی رقم زد که حسابی سر و صدا کرد. تشخیص جهت پنالتی تیم عمان که آن را به بیرانوند منتقل کرد که این صحنه حسابی در شبکه‌های اجتماعی سر و صدا کرده است.
توضیح سردار آزمون در مورد پشت پرده پنالتی تیم عمان + غکس
سردار آزمون در خصوص ماجرای پنالتی تیم عمان گفت: «من به بیرانوند گفتم کدام سمت برود، اما تصمیم گیرنده علیرضاست و خودش تصمیم گرفت کدام سمت برود. من خودم قبلا دروازه‌بان بودم! دیدید که گاهی قبل از شروع تمرین هم دروازه‌بانی می‌کنم.» سردار آزمون درباره بازی برابر چین گفت: «بازی صددرصد سختی است و چین هم مربی بزرگی روی نیمکتش دارد. لیپی واقعا یکی از بزرگان فوتبال دنیاست و صد درصد دیسیپلینی که دارد را به تیم چین منتقل کرده، درست مثل کارلوس کی‌روش، اما مربی ما از او بزرگ‌تر است.»
توضیح سردار آزمون در مورد پشت پرده پنالتی تیم عمان + غکس
سردار درباره موقعیت‌هایی که در بازی برابر عمان از دست داد هم گفت: «مهم برد تیم ملی است، یک روز شما گل می‌زنید و یک روز هم بازیکنی دیگر. ممکن است یک روز هم دروازه خالی را خراب کنید. خودم یک بار بازی داشتیم که دروازه خالی را بیرون زدم. در بدترین شرایط هم بود و به برد نیاز داشتیم، اما این هم خوبی یا بدی فوتبال است. با این حال ان‌شاالله بتوانیم در بازی بعدی جبران کنیم.»
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید