کد خبر : 886684

گریه‌های طارق همام ستاره تیم ملی فوتبال عراق حتی در صورت صعود این تیم شاید به معنای پایانی باشد بر حضور او در مسابقات جام ملت ها.

"ورزش سه" نوشت : بازی عراق و قطر از دقیقه ۳۰ گذر کرده بود که طارق همام پس از ارسال یک پاس عمقی بی دقت که به اوت رفت، به سمت نیمکت بازگشت و از کادر فنی خواست برای تعویض او اقدام کنند و پس از آن روی زمین نشست و دو دستش را روی زانوهایش گذاشت و سرش را میان دست هایش قرار داد. پس از درخواست طارق، بازی برای چند دقیقه متوقف شد؛ ستاره تیم فوتبال استقلال تهران در میانه میدان با همدردی هم تیمی‌ها و در شرایطی که نمی‌خواست باور کند، مصدومیت سبب خروج او از زمین شده است، رفته رفته خود را به خط طولی زمین رساند و در حالی که یکی از اعضای کادر فنی سعی در آرام کردن او داشت، شروع به گریه کرد. خبر تلخ برای استقلال + +عکس پس از این ماجرا‌ها که چند دقیقه به طول انجامید، در کمال تعجب و شگفتی، هافبک عراق به زمین بازگشت، ولی پس از اینکه بار دیگر بازی از جریان افتاد، همام هم در حالی که از فاصله چند متری می‌شد گریه‌های او و صدایش را شنید، روی زمین افتاد و اینبار به صورت قطعی با برانکارد از زمین بیرون برده شد، تا سرمربی اسلوونیایی عراق یکی از مهم‌ترین بازیکنان خود را برای حذف قطر و ادامه جام از دست بدهد. بی شک این خبر علاوه بر عراقی‌ها که به درخشش این بازیکن در بازی‌های قبلی عادت کرده بودند، خبری بسیار تلخ خواهد بود و به همین میزان هم هواداران تیم آبی پایتخت و وینفرد شفر از این مصدومیت ناراحت شده اند که باید از ۱۶ بهمن ماه مسابقات لیگ را از سر بگیرند. البته که طارق همام حتی پس از پایان نیمه اول هم با این مصدومیت کنار نیامده و علی عدنان کاپیتان سبزپوشان عراقی در حال آرام کردن او است. خبر تلخ برای استقلال + +عکس
مصدومیت ستاره فوتبال عراق به نظر می‌رسید کشیدگی عضله پشت ران پای راست باشد، ولی باید منتظر معاینه پزشکان باشیم، تا هم عراقی‌ها و هم باشگاه استقلال، در مورد زمان بازگشت بازیکنشان آگاه شوند. پس از خروج طارق، تیم ملی عراق تاحدودی کیفیت خود را از دست داد، ولی آن‌ها نیمه اول را با تساوی مقابل قطر خاتمه دادند تا کاتانچ بین دو نیمه برای پر کردن جای هافبک خلاق خود چاره‌ای بیاندیشد.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید