کد خبر : 886918

جالب است، عراق و عربستان اوت می‌شوند، بحرین یقه کره را می‌گیرد، ژاپن به زحمت صعود می‌کند و آن وقت می‌گویند قرعه ایران آسان است!

خبرورزشی نوشت :۱- استراتژی جدید مخالفان تیم ملی این است که می‌گویند ما حریفان ساده‌ای داریم و راحت باید تا فینال بالا برویم!
اصلاً مگر قرعه آسان هم وجود دارد؟ بامزه اینجاست که اگر ما در آن سمت جدول بودیم، احتمالاً در نیمه‌نهایی به جای ژاپن به کره‌جنوبی می‌خوردیم که در تمام سال‌های گذشته به تیم کی‌روش باخته و حتی یک مساوی هم نگرفته است! دوستان در واقع نه استدلال فنی دارند و نه منطق و عدالت و فقط می‌خواهند کار تیم ملی را ساده و بی‌اهمیت جلوه بدهند که البته مثل همیشه تیرشان به سنگ می‌خورد، چون هدف درست و مقدسی ندارند و، چون می‌خواهند کی‌روش را بزنند، تیم ملی را هم می‌زنند آن هم کاملاً آگاهانه و نه از روی ناآگاهی.
۲- حالا که تیم ملی با قدرت جلو رفته، یک عده برای خودنمایی می‌گویند اگر به فلان مرحله برسیم ما هم می‌رویم امارات! ببخشیدها، ولی آن موقع که تیم ملی نیاز به حمایت داشت، شما کجا تشریف داشتید؟ آن موقع که حتی یک نفر (توجه کنید یک نفر) برای مراسم بدرقه نرفت و اصلاً خبر نداشت ملی‌پوشان در اردو هستند، شما کجا بودید؟ تیم ملی به فینال برسد که دیگر حامی نمی‌خواهد، چون فوقش نایب‌قهرمان می‌شود که عنوان بدی نیست و در تمام ۴۳ سال گذشته هم به چنین عنوانی نرسیده است. آن موقع که تیم ملی حمایت می‌خواست شما خواب تشریف داشتید و مشغول امور دیگر بودید پس چه بهتر که اگر به فینال رفتیم هم نهایتاً از تلویزیون منزل بازی را تماشا کنید. تیم ملی در فینال هم «مردم» را دارد و «مسئول» نمی‌خواهد.
۳- مشخصاً شناخت چندانی روی گادوین منشا ندارم، ولی انصافاً او تا روزی که پیراهن پرسپولیس را (آن هم در روز‌های سختی و نداری) بر تن داشت، جانانه دوید و جنگید و کم نگذاشت. منشا شاید گل نمی‌زد، اما خیلی زحمت می‌کشید و حالا به جای شکایت، نیمی از طلبش را بخشیده تا پرسپولیس به مشکل نخورد. او البته مثل خیلی‌ها نگفت از بچگی پرسپولیسی بوده، اما انصافاً نان حلال به خانه برد و از خیلی‌ها پرسپولیسی‌تر بود.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید