کد خبر : 886978

کارت زرد‌ها بعد از یک چهارم بخشیده می‌شود بازیکنان اخطاری ایران اگر مقابل چین کارت زردی دریافت نکنند، برای مرحله بعدی اخطارشان بخشیده خواهد شد.

"ورزش سه" نوشت : طبق قانونی که از ابتدای جام ملت‌های آسیا اعلام شده بود، کارت‌های زردی که بازیکنان هر تیم دریافت می‌کنند، تا پایان مرحله یک چهارم نهایی اعتبار دارد و از آن پس بخشیده خواهد شد.
گام آخر برای بخشش ۵ بازیکن ملی پوش در میان بازیکنان تیم امارات میزبان عامر عبدالرحمن و حسن صالح، ۲ بازیکنی هستند که در مسابقات قبلی اخطار دریافت کردند و باید مراقب باشند تا برابر استرالیا با دریافت کارت زرد بازی نیمه نهایی در صورت صعود را از دست ندهند.
گام آخر برای بخشش ۵ بازیکن ملی پوش در تیم ایران هم وحید امیری که به خاطر دریافت کارت زرد برابر عمان و عراق از بازی با چین محروم شده؛ اما هنوز ۵ بازیکن اخطاری در ترکیب حضور دارند.
مجید حسینی، سامان قدوس، احسان حاج صفی، مهدی طارمی و رامین رضاییان بازیکنانی هستند که باید مراقب باشند مقابل چین اخطاری از داور قطری دریافت نکنند، چون در این صورت بازی مرحله نیمه نهایی را در صورت صعود ایران از دست می‌دهند.
در صورتی هم که این ۵ بازیکن اخطاری نگیرند، کارت زرد آن‌ها برای مرحله نیمه نهایی پاک می‌شود و می‌توانند با خیالی راحت مقابل حریف بعدی برای رسیدن به فینال بجنگند.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید