کد خبر : 887087

شفر از مجیدی خواست تا می‌تواند با مهاجمان کار کند و حتی برنامه‌های اختصاصی جداگانه برای‌شان در نظر بگیرد تا برای بازی‌های لیگ از هر نظر آماده باشند.

خبرورزشی نوشت: در روز‌هایی که فرهاد مجیدی به تمرینات استقلال اضافه شده و کادر فنی را در تمرین دادن همراهی می‌کند بیش از هر چیز روی تمرین با مهاجمان تمرکز کرده است. روز گذشته و در شروع دور جدید تمرینات استقلال در تهران نیز او بار دیگر به اتفاق شفر وضعیت تمرینی تیم را زیر نظر گرفت.
شفر در بخشی از این تمرین با فرهاد مجیدی به صورت انفرادی حرف زد و از او خواست تا می‌تواند با مهاجمان کار کند و حتی برنامه‌های اختصاصی جداگانه برای‌شان در نظر بگیرد تا برای بازی‌های لیگ از هر نظر آماده باشند. مهاجمان استقلال در طول ۱۵ هفته نیم‌فصل اول دور رفت مجموعاً ۵ گل (صیادمنش ۲ گل، مرتضی تبریزی، مهدی قائدی و روح‌ا… باقری هر کدام یک گل) به ثمر رسانده‌اند که این آمار نسبت به ۱۸ گل به ثمر رسیده از سوی استقلال حکایت از ضعف گلزنی بین مهاجمان تیم دارد. ۱۳ گل این تیم توسط هافبک‌ها و مدافعان به ثمر رسیده است. ناگفته نماند استقلال هنوز مهاجمی جدید به جای الحاجی گرو جذب نکرده است.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید