کد خبر : 887091

رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا که برای انتخاب و معرفی سرمربی تیم ملی فوتبال این کشور تحت فشار است، آخرین وضعیت مذاکره با کارلوس کی‌روش را تشریح کرد و گفت: چند روز دیگر صبر می‌کنیم.

پارس فوتبال نوشت: مراسم قرعه کشی مرحله گروهی کوپا آمه‌ریکای ۲۰۱۹ برگزار شد و تیم‌های آرژانتین، کلمبیا و قطر در گروه B. این رقابت‌ها قرار گرفتند.
کلمبیا از چند ماه پیش به دنبال انتخاب جانشین خوزه پکرمن بوده و مذاکرات جدی را هم با کارلوس کی روش داشته است. بعد از برگزاری مراسم قرعه کشی، رامون خسورون رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا از طرف رسانه‌ها درباره آخرین وضعیت انتخاب سرمربی تیم ملی این کشور مورد سئوال قرار گرفت. رامون گفت: می‌خواهیم خیلی مراقب باشیم. حقیقت این است که مذاکرات پیشرفته‌ای با کی روش داشته ایم، اما او فعلا در مسابقات حضور دارد (جام ملت‌های آسیا) و با ایران به نیمه نهایی رسیده است. رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا تاکید کرد: ما چند روز دیگر هم صبر می‌کنیم تا این احتمال را مشخص کنیم. خبرنگاران غیر کلمبیایی هم از رامون خواستار ارائه جزئیات بیشتری درباره مذاکره با کارلوس کی روش شدند. رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا گفت: ما به دنبال یک سرمربی برای برنامه چهار ساله هستیم. مذاکرات پیشرفته‌ای با کی روش داشته ایم، اما هیچ چیز تا زمانی که جام ملت‌های آسیا به پایان برسد، مشخص نیست. در روز‌های ابتدایی ماه فوریه تصمیم نهایی را خواهیم گرفت.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید