کد خبر : 887200

اشتباهات سهوی و لپی دو ملی‌پوش که در اوج استرس و فشار، چند واژه را در سرود ملی ایران اشتباه خوانده‌اند، باعث شده بعضی‌ها کاسه داغ‌تر از آش شوند و بگویند جوانی که سرود کشورش را بلد نیست، نباید ملی‌پوش باشد!

خبرورزشی نوشت : این حرف‌ها را از کدام عطاری می‌خرید؟ عمده‌اش را کجا می‌فروشند؟ حالا بر فرض میلاد محمدی به جای «پیامت‌ای امام»، گفته باشد «پیامبر،‌ای امام» یا آن یکی مدافع شهرستانی «پیچیده در گوش زمان» را «کوچ زمان» تلفظ کرده باشد... خب که چی؟! باید این بچه‌ها را از تیم ملی خط زد؟ باید فردای پیروزی مقابل چین و صعود به نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا، ته دل‌شان را لرزاند که چرا سرود ایران را اشتباه خواندید؟!
اگر خودتان فوتبال بازی کرده بودید و اگر فقط یک‌بار دوربین از این فاصله نزدیک روی صورت‌تان زوم می‌شد و فون صدابرداری چنان نزدیک حلق‌تان بود که حتی صدای نفس‌کشیدن‌تان را هم مردم می‌شنیدند، احتمال داشت هول شوید و اسم خودتان را هم اشتباه بگویید.
صدالبته مقصر اصلی، آن کاسه‌های داغ‌تر از آش نیستند که حکم می‌دهند جوان ملی‌پوش به خاطر کلمه‌ای که شاید از بچگی به گوشش اشتباه خورده یا در لحظه هول شده و اشتباه تلفظ کرده، باید از تیم ملی خط بخورد، مقصر ما هستیم که با همه چیز شوخی می‌کنیم و جماعتی هم بیکار نشسته‌اند و شوخی‌های ما را هم جدی می‌گیرند!
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید