کد خبر : 887223

بعد از ۱۱ میزبانی در ۱۷ روز

کمیته میزبانی جام ملت‌های آسیا در شهر دبی با میزبانی از آخرین بازی، جشن بزرگی با حضور فعالان این کمیته در ورزشگاه زیبای این شهر برای وداع از رقابت‌ها برگزار کرد.

"ورزش سه" نوشت : میزبانی از جدال ژاپن با ویتنام در مرحله یک چهارم نهایی که با برتری سامورایی‌های آبی توام شد پایان بخش ماموریت شهر دبی برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر جام ملت‌های ۲۰۱۹ در امارات بود. میزبانی از ۱۱ بازی در ۱۷ روز از آغاز رقابت‌ها آن هم در شهر رویایی دبی نه تنها بر زیبایی‌های جام افزود بلکه بنا به ادعای کمیته برگزاری رقابت‌ها روز و شب فراموش نشدنی برای تیم‌های حاضر و طرفداران شان رقم زد.
نزدیک به ۸۰۰ نفر نیروی اجرایی و پشتیبانی با حمایت "گروه دبی" موفق شدند به خوبی و بدون مشکل از ۱۱ بازی که به میزبانی ورزشگاه زیبا و رویایی آل مکتوم همین طور شیخ راشد باشگاه الاهلی برگزار شد، برآمده در کنار آن یک بار دیگر قدرت مدیریتی این شهر توریستی را به رخ بکشند.
به همین خاطر مسئولان "گروه دبی" یک روز بعد از اتمام ماموریت خود در جام ملت ها، جشنی بزرگ با حضور تمامی عوامل در آل مکتوم برگزار و از همه عوامل تجلیل کردند.
وداع جالب دبی از جام ملت‌های ۲۰۱۹ + عکس جالب این که بعد از سخنرانی مسئولان سیاسی و امنیتی حاضر در کمیته میزبانی دبی، کیک بزرگی با مشارکت تمامی روسا بریده شد و در پایان هم حاضران در مراسم با نشان قلب به حمایت از عشقی که به این رقابت‌ها و میزبانی هر چه بهتر مسابقات داشتند، پرداختند. سعید حارب رئیس "گروه دبی" در سخنرانی خود با تاکید بر این که شهر دبی و مردم آن نمره قبولی از میزبانی باشکوه جام ملت‌ها گرفتند ابراز امیدواری کرد که این شهر و کشور امارات بتواند میزبان تورنمنت‌های بزرگ‌تر هم باشد.
وداع جالب دبی از جام ملت‌های ۲۰۱۹ + عکس
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید