کد خبر : 887233

پیش بینی درست سرمربی پرتغالی السد قبل از آغاز تورنمنت جام ملت‌ها به سوژه اصلی رسانه‌های دوحه و حاشیه خلیج فارس تبدیل شد.

پارس نیوز نوشت: اوسوالدو فریرا سرمربی کهنه کار پرتغالی که نزدیک به سه سال است هدایت السد را برعهده دارد در آخرین روز‌ها و ماه‌های فعالیت در فوتبال قطر در پیش بینی خود از بازی‌های جام ملت‌های آسیا در برنامه "توقعاتی" شبکه الکاس هر چهار تیم حاضر در نیمه نهایی را درست پیش بینی کرد.
پیش بینی عجیب سرمربی السد سوژه شد! فریرا با شناخت کامل از تیم‌های حاضر در جام ملت‌های آسیا پیش بینی کرد در نیمه نهایی ایران و ژاپن با هم برخورد کنند. اما عجیب‌ترین پیش بینی او به رویارویی امارات و قطر در دومین بازی نیمه نهایی برمی گشت که دست بر قضا درست از آب در آمد تا برخی رسانه‌های قطری به فریرا لقب "نوسترآداموس" جام ملت‌ها را بدهند. مربی پرتغالی در واکنش به پیش بینی‌های خود یک بار دیگر تاکید کرد که ایران و قطر به فینال خواهند رسید و در این بازی عنابی‌ها جام را بالای سر خواهند برد. فریرا در حالی بار دیگر روی پیش بینی خود برای قهرمان تاکید کرد که هدایت ایران را دوست قدیمی او کارلوس کی روش برعهده دارد، اما با این وجود سرمربی السد باز هم روی قهرمانی قطر با شکست دادن شاگردان کارلوس در فینال جام ملت‌ها تاکید داشت. به هر ترتیب پیش بینی رویارویی دو دشمن سیاسی این روز‌های حاشیه خلیج فارس آن هم در نیمه نهایی باعث شد تا نام اوسوالدو فریرا بیش از همیشه بر سر زبان‌ها بیافتد، جدالی که کمتر کسی تصور آن را با حضور تیم‌های مدعی همچون استرالیا به عنوان مدافع عنوان قهرمانی و کره جنوبی به عنوان یکی از تیم‌های همواره مدعی داشت.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید