کد خبر : 887356

با بازگشت تمامی بازیکنان نساجی به تمرینات حالا مجید جلالی می‌تواند با دستی باز و تیمی کامل برابر استقلال تهران قرار بگیرد.

"ورزش سه" نوشت : پس از جدایی جواد نکونام از نساجی مازندران چند نفر از بازیکنان اصلی این تیم به دلیل نامشخص بودن وضعیت در صدد جدایی برآمدند و به همین دلیل حضور فعالی در تمرینات نداشتند. در این بین شروع تمرینات زیر نظر علی آذری هم باعث نشد که آن‌ها از تصمیم خود منصرف شوند و نزدیک به دو ماه را بدون تمرین پشت سر گذاشتند. اما حالا با انتخاب مجید جلالی به عنوان سرمربی نساجی همان بازیکنان از تصمیم خود منصرف شدند و نیم فصل دوم را هم با پیراهن سرخ این تیم قائمشهری دنبال خواهند کرد.
امید سینک و محمد آبشک که هر کدام با اتکا به دلایل شخصی به دنبال جدایی بودند پس از برگزاری جلسه با سرمربی جدید به تمرینات بازگشتند. فرشاد فرجی و عاشوری هم پس از اینکه هیچ کدام موفق به دریافت رضایت نامه از مالکان باشگاه نشدند بار دیگر کار خود را همراه با نساجی شروع کردند تا اینگونه و پس از بازگشت گولیسیانی از تعطیلات جلالی تیم کاملی در اختیار داشته باشد.
جلالی با تیمی کامل برابر استقلال تهران
حالا سرمربی جدید نساج‌ها می‌تواند در بازی تدارکاتی فردا برابر استقلال از تمام موجودی خود استفاده کند و گام مهمی در شناخت ترکیب اصلی برای حضور در نیم فصل دوم بردارد. هم‌چنین طبق اخبار موجود تا روز‌های آینده ضعف این تیم در خط دروازه هم برطرف خواهد شد.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید