کد خبر : 887434

رسانه‌های اسپانیایی دیروز شنبه اعلام کردند که آلوارو موراتا، مهاجم اسپانیایی چلسی، قرارداد انتقال خود به اتلتیکو مادرید به عنوان بازیکن قرضی را ظرف بیست و چهار ساعت امضا خواهد کرد.

"ورزش سه" نوشت : روزنامه اسپانیایی آاس گزارش داد که موراتا دیروز شنبه به مادرید سفر کرده تا قرارداد ۱۸ ماهه خود با اتلتیکو، به عنوان بازیکن قرضی را نهایی و رسمی کند. به گزارش آاس، موراتا روز یکشنبه در آزمایش‌های پزشکی اتلتیکو شرکت خواهد کرد.
موراتا فوتبال را با آکادمی جوانان اتلتیکو آغاز کرد و سپس به رقیب همشهری‌اش رئال مادرید پیوست. موراتا دو فصل در رئال توپ زد و بعد از دو فصل حضور در یوونتوس، سرانجام در سال ۲۰۱۷ با قراردادی به ارزش ۸۰ میلیون یورو راهی انگلیس شد و به چلسی پیوست. موراتا امروز با اتلتیکو مادرید نهایی می‌کند موراتا در لیگ برتر شروع درخشانی داشت و در پنج ماه اول حضورش موفق شد ۱۰ گل به ثمر برساند. ولی عملکرد ناامیدکننده موراتا در ۱۲ ماه اخیر، با پیراهن باشگاه آبی‌پوش شهر لندن، باعث شد این مهاجم اسپانیایی در فصل جاری، با هدایت مائوریسیو ساری، سرمربی ایتالیایی چلسی، در کمتر از نیمی از بازی‌های چلسی به میدان فرستاده شود. موضوعی که نقطه شروع انتقال قرضی موراتا به اتلتیکو بود.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید