کد خبر : 887526

برانکو ایوانکوویچ توصیۀ عجیبی به ستارۀ ملی‌پوش تیمش داشته است.

ورزش11 نوشت: در طول حضور 3 سالۀ برانکو ایوانکوویچ روی نیمکت پرسپولیس این مربی کروات همواره به نظم و انضباط تیمی معروف بوده و هیچ بازیکنی را به تیمش ترجیح نداده است. البته در این میان غروز این سرمربی موفق نیز بی‌تاثیر نبوده و همواره با غرور فراوان تصمیمات خود را به انجام رسانده است.
توصیۀ عجیب برانکو به بیرانوند برای ترک پرسپولیس! اکنون با درخشش مثال‌زدنیِ علیرضا بیرانوند در جام جهانی 2018 و همچنین جام ملت‌های 2019، تیم‌های خارجی به سراغ این بازیکن آمده و او نیز قصد دارد که فوتبال خود را خارج از ایران ادامه دهد. در این شرایط هواداران پرسپولیس انتظار دارند که باشگاه و کادرفنی این تیم راه‌حل و شرایطی را برای حضور ادامه‌دار بیرانوند در پرسپولیس فراهم آورند. اما بازهم غرور برانکو این اجازه را به او نمی‌دهد و بازیکنی که قصد ترک تیم را دارد رها می‌کند. این سرمربی در آخرین واکنشش به جدایی بیرانوند به دروازه‌بان خوش آتیه فوتبال ایران اعلام داشته که بهترین زمان برای پیوستن به تیم‌های اروپایی در تابستان است و راه را برای جدایی او هموار کرده است.
برانکو به بیرانوند گفته که در نیم فصل و نقل‌وانتقالات زمستانی تیم مناسبی را برای ترانسفر شدن پیدا نمی‌کند و بهترین راهکار انتقال به تیم‌های صاحب نام‌تر در تابستان است. مطمئناً این حرف‌ها دروازه‌بان محبوب فوتبال کشورمان را بیش از پیش به فکر جدایی از پرسپولیس می‌اندازد.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید