کد خبر : 887595

سایت «فاکس اسپورتس» در آستانه دیدار تیم ملی فوتبال ایران مقابل ژاپن، به معرفی ۵ بازیکن تعیین کننده این مسابقه و توانایی‌های آن‌ها پرداخته است.

مهر نوشت: تیم‌های ملی فوتبال ایران و ژاپن از ساعت ۱۷:۳۰ امروز دوشنبه در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا در شهر العین امارات به مصاف هم خواهند رفت.
اسامی 15 بازیکن تعیین کننده در بازی ایران و ژاپن
سایت فاکس اسپورتس آسیا در گزارشی ۵ بازیکن تعیین کننده این مسابقه را نام برده است که علیرضا بیرانوند، اشکان دژاگه و سردار آزمون سه ملی پوش ایران در این لیست قرار دارند. این سایت درباره بیرانوند نوشت: «دروازه بان برای مسابقه حساسی مثل این بازی بسیار اهمیت دارد. این یک شرایط ویژه برای بیرانوند است، چون اجازه نداده ایران در این تورنمنت گلی دریافت کند. او در فرم مطلوبی قرار دارد و توانایی او برای پرتاب بلند توپ می‌تواند به ایران در ضد حملات کمک کند. او در این تورنمنت یک پنالتی هم مهار کرده است و اعتماد به نفسش به اندازه آسمان است. اگر او امشب تفاوت‌ها را رقم زد، تعجب نکنید.» فاکس اسپورتس درباره دژاگه آورده است: «نیازی به گفتن نیست که ایران در بازی با ژاپن مهدی طارمی را به خاطر محرومیت در اختیار ندارد. این به معنای این است که هافبک تهاجمی می‌تواند برای تیم ملی مهمتر باشد و چه کسی بهتر از اشکان دژاگه باتجربه. دژاگه می‌تواند برای ایران در غیاب طارمی بازیکن دیگری باشد. سردار آزمون هم از نگاه این سایت دیگر بازیکن تعیین کننده در بازی با ژاپن است: «حتی بهترین مدافعان هم باید به سرعت و قدرت سردار آزمون احترام بگذارند. بدون شک نورافکن‌ها برای گلزنی ایران روی این بازیکن جوان است. گل‌های او تفاوت‌ها را در این تورنمنت ثابت کرده است و به نظر می‌رسد آزمون هنوز هم برای گل‌های بیشتر گرسنه است. مقابل بازیکنانی مثل تامیاسو و یوشیدا، آزمون نیاز دارد تا سخت‌تر کار کند. با شناختی که از آزمون هست، او از این چالش‌ها لذت می‌برد.» فاکس اسپوتس دو بازیکن دیگر تعیین کننده را ریتسو دوآن و یویا اوساکا ملی پوشان ژاپن معرفی کرده است.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید