کد خبر : 887689

چهره سرشناس فوتبال کشورمان تلاش زیادی داشت تا بتواند بار دیگر به باشگاه پرسپولیس برگردد، اما گویا این بار نیز چنین امری میسر نمی‌شود.

افکارنیوز نوشت: علی پروین چند سالی است به خاطر مسائل حاشیه ای، با یکسری مشکلات مواجه شده، اما با این حال، علاقمند بود تا بتواند لابی‌هایی برای بازگشت به باشگاه پرسپولیس حتی به عنوان عضو هیات مدیره داشته باشد. با این حال از نزدیکان وزارت ورزش شنیدیم او هیچ شانسی برای حضور در هیات مدیره ندارد. گویا حضور در شرکت پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس و مصاحبه‌های گذشته علیه برخی مسئولان ورزش کشور باعث شده پروین، شانس هایش برای بازگشت به این باشگاه را از دست بدهد و فرصت دوباره‌ای نداشته باشد.
علی پروین به پرسپولیس بر می‌گردد؟
البته چند نفر دیگر از پیشکسوتان نیز در تلاش هستند تا عضو هیات مدیره شوند و مدام با نمایندگان مجلس شورای اسلامی و معاونان وزرا تماس می‌گیرند، اما بعید است از جمع پیشکسوتان جوان، کسی بتواند راهی به هیات مدیره پیدا کند. قرار بود اسامی هیات مدیره باشگاه پرسپولیس هفته گذشته اعلام شود، اما به خاطر شور و هیجانی که تیم ملی به کشورمان وارد کرده، مشخص نیست آیا این هفته اعضا انتخاب خواهند شد یا نه. گفتنی است پروین صراحتا اعلام کرده اگر مزایده‌ای برای واگذاری شکل بگیرد، به همراه دوستانش قصد خرید باشگاه پرسپولیس را دارد و حتما این کار را انجام می‌دهد. سپس سهام خریداری شده را در اختیار هواداران و پیشکسوتان قرار می‌دهد تا همه در کنار هم، از این باشگاه نفع ببرند.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید