کد خبر : 887694

جنجال جدید در عراق

هنوز جنجال‌های شکست و ناکامی در جام ملت‌های آسیا در عراق به پایان نرسیده است تا جایی که حالا بعد از روسای فدراسیون و سرمربی اسلوونیایی پای ستاره‌های این تیم نیز به میان آمد.

"ورزش سه" نوشت : شکایت عراق از فدراسیون فوتبال قطر به خاطر استفاده از یک بازیکن عراقی الاصل در بازی یک هشتم نهایی سرآغاز جنجال‌هایی بود که بعد از وداع تلخ و زودهنگام شیر‌های بین النهرین از جام ملت‌ها با آن روبرو شدند. اما این جنجال‌ها که در روز‌های اخیر تبعاتی برای سرمربی اسلوونیایی و روسای فدراسیون فوتبال این کشور داشت حالا گریبانگیر ستاره‌های عراق و هم تیمی‌های بشار رسن و همام طارق شده است.
روز گذشته یکی از خبرنگاران عراقی حاضر در امارات پرده از راز مهمی برداشت که نشان می‌داد چند تن از ستاره‌های عراق شب بعد از بازی با ایران را در کلوپ گذرانده و با وضعیتی نامطلوب به اردو بازگشته اند. سرکو کاتانچ پس از تساوی مقابل ایران یک روز استراحت برای بازیکنان در نظر گرفت که همین تعطیلی، حواشی زیادی برای این تیم رقم زد.
این خبرنگار که از اعلام اسامی بازیکنان حاضر در کلوپ خودداری کرد، گفت: «تا ساعت پنج صبح بعضی از بازیکنان را در کلوپ‌های شبانه دیدم، بعضی از آن‌ها به طور غیر قانونی برای دوستان خود در هتل‌های نزدیک محل اقامت تیم یا حتی در خود هتل تیم، اتاق‌هایی رزرو کرده بودند. حتی در مورد این بازیکنان که مدام اقدام به کشیدن قلیان می‌کردند، به سرپرست تیم جهت برخورد تذکر دادم، ولی اقدامی صورت نگرفت. پس از اتمام مسابقات نام این بازیکنان را در نامه‌ای به مسئولین فدراسیون اعلام کردم تا در آینده شاهد این گونه رفتار‌ها نباشیم».
این افشاگری در شرایطی رقم خورد که با توجه به مصدومیت‌های عجیب بازیکنان عراق در بازی با قطر بسیاری این موضوع را بی ارتباط با خوشگذرانی بازیکنان در کلوپ‌های شبانه یا استعمال دخانیات و کشیدن قلیان ندانستند.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید