کد خبر : 888014

کی‌روش زیر دست مدیران بی‌سواد بود!

امیر قلعه‌نویی گفت: کارلوس کی‌روش مربی بزرگ و رزومه‌داری است، اما زیر دست مدیران کارنابلد و بی‌سواد مثل عبدالکاظم طالقانی بود.

خبرورزشی نوشت : امیر قلعه‌نویی، در واکنش به اظهارات عبدالکاظم طالقانی عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال (اینجا بخوانید) که از صحبت‌های امروز (سه‌شنبه) او در رادیو تهران انتقاد کرده بود، عنوان کرد: اتفاقا مشکل فوتبال ما امثال شما هستند، چرا که معلوم است سواد کافی نداشتید تا مصاحبه من را دقیق بخوانید. در صفحه شخصی‌ام نوشتم که کی‌روش و تیمش شایسته بهترین‌ها بودند و در مصاحبه امروز هم گفتم که باید از کی‌روش استفاده بهینه می‌کردیم، اما مشکل مدیریتی امثال شما، فوتبال‌مان را به این روز انداخته است.
حمله قلعه نویی به مسئول فدراسیون فوتبال سرمربی تیم فوتبال سپاهان افزود: آقایی که معلوم نیست در کجای این فوتبال بودی، آیا همسر من با هزینه بیت‌المال عازم برزیل و امارات شد؟ در ضمن مشخص کنید مدرسه فوتبال خوزستان با چه رانتی و در اختیار چه کسی قرار گرفت.
قلعه‌نویی خاطرنشان کرد: نکته آخر اینکه، من مربی تیم ملی بوده‌ام و نیازی ندارم برای رسیدن به این جایگاه از کسی انتقاد ناحقی کنم. همانطور که در مصاحبه‌ام گفتم، کی‌روش مربی بزرگ و رزومه‌داری است که زیر دست مدیران کارنابلد و بی‌سواد مثل شما بود و همین موضوع باعث شد بازدهی درستی برای فوتبال ایران نداشته باشد.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید